2. Izrael – opinie o hotelach
  3. Izrael – opinie o hotelach
Negev Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Czyste pokoje w samym centrum Eilatu, w znakomitej cenie”

• Park Timna Ocena: 10

„Nie codziennie śpi się na pustyni. Wrażenia super!”

• „Przepiękne miejsce, bardzo klimatyczne. Duża powierzchnia obiektu, możliwość zrobienia grilla na jego terenie, spora ilość ławek piknikowych, z których można podziwiać widoki, a nocą gwiazdy. Dostępny bar na recepcji serwujący kanapki, sałatki, lody, pizzę i napoje. Duży plus za klimatyzację w domkach i wiatraki ze zraszaczami w barze, przy temperaturze 42 stopni nie wyobrażam sobie innego rozwiązania. Dostępna opcja wykupienia całodniowej wejściówki na basen w hotelu odległym 5minut piechotą w cenie około 65 ILS. Przystanek autobusowy w odległości ok. 8 minut piechotą, z którego można wybrać się na plażę w celu kąpieli w Morzu Martwym. Obsługa pomocna, bardzo miła. Niesamowita fauna- warto wypatrywać góralków syryjskich i koziorożców nubijskich nieopodal obiektu. 15-20 minut piechotą od bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu i ogrodu botanicznego. Jedno z piękniejszych miejsc, w jakich miałam okazję spać. Serdecznie polecam!”

• „Perfec breakfast”

• „Lokalizacja.”

• Sahara Hotel Eilat Ocena: 10

„Huśtawki przed pokojem, dostęp do wody, kawy oraz herbaty, a także oprócz jednego Pana, przemiły personel chętny do pomocy”

• „Ujmujący stosunek do stałych gości.Uporządkowana plaża.”

• „Świetne miejsce, super namiot Łazienki i toalety bardzo czyste Szukanie skorpionów Przyjazna obsługa”

• Star Gazing Ocena: 3

„mały domek ale max na 2-3 osoby parking”

• „Podobało mi się wszystko. Mieszkanie czyściutkie, widok z balkonu na góry w Jordanii i zatokę morską, telewizor z wi-fi, więc możliwość oglądania programów z You Tube, łazienka wyposażona w kosmetyki i ręczniki, kuchnia z możliwością gotowania. Co prawda kuchnia wyposażona była w 1 garnek i 1 patelnię, ale kto na wczasach gotuje!!??!! Gospodarze bardzo pomocni , radośni i życzliwi. Bezpłatny parking tuż pod blokiem. Blisko sklepy i restauracje. Miejsce dobrze skomunikowane z centrum i nie tylko. Eilat jest miastem nowym i dzięki temu bardzo "czytelnym" i łatwo znaleźć właściwe połączenia autobusowe. Polecam!”