Jezioro Nezyderskie Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo przyzwoite miejsce i miła obsługa. Hotel położony nad jeziorem choć My przybyliśmy do hotelu około 22:00 to proces meldowania był szybki i sprawny oraz bardzo przyjazny. Na łóżku czekała karteczka z informacjami i przywitaniem. Śniadanie bardzo przyzwoite i smaczne. Wszystko jak należy. Polecam.”

• Winzerhof Schindler Ocena: 10,0

„Cisza i wspaniały klimat,obsługa na najwyższym poziomie,rewelacyjne śniadania.”

• Hotel Szieszta Ocena: 5,4

„bardzo ładna okolica”

• Hotel Sopron Ocena: 8,3

„Wygodne łóżko, bardzo dobra lokalizacja, wygodny bezpłatny parking. Akceptacja zwierząt.”

• Hotel Katamaran Ocena: 10,0

„Bardzo dobra lokalizacja - na skraju starego miasta, jednocześnie z dużą przestrzenią przed hotelem. Obszerny, bezpłatny parking. Czyste, klimatyzowane pokoje z marynistycznymi akcentami. Pokoje z balkonami, w oknach moskitiery. Obfite i dość urozmaicone śniadania, w słonecznej jadalni, z bardzo sprawną i sympatyczną obsługą.”

• „Niesamowity obiekt i atmosfera😀 Recepcja przyjazna, mówiąca po angielsku. Śniadania rewelacyjne😀 Pokoje czyściutkie i pięknie urządzone😀”

• Hotel Palatinus Ocena: 8,3

„Super lokalizacja.”

• Hotel am See Rust Ocena: 7,1

„Tak zestawy bardzo dobre”

• Pannonia Hotel Ocena: 6,7

„Lokalizacja w centrum, w niewielkiej odległości wszystkie zabytki Sopronu. Hotel z zewnątrz imponujący, dobrze wygląda recepcja i restauracja. Wygodne łóżka. Obfite śniadania. Doskonały i najwyraźniej lubiący swoją pracę barista, oferujący kawę w trakcie śniadań.”

• Hotel Wollner Ocena: 10,0

„Kocham Węgry !”