Nevada Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „W miarę blisko do głównej ulicy z klubami”

• „Hotel super, bardzo polecamy . Nie było żadnych minusów. Piękny ogród z basenem, częste połączenie hotelowym busem do centrum Las Vegas - bardzo ważna zaleta hotelu.”

• „Pokoje przewyższyły nasze oczekiwania. Były przestronne, czyste i dobrze wyposażone. Dobry stosunek jakości do ceny.”

• „Czyste i bardzo duże pokoje -> pokój z aneksem + sypialnia + garderoba + łazienka. Bardzo dogodna lokalizacja hotelu -> blisko do Strip'u. Smaczne śniadania. Na dole w lobby hotelowym jest fajny bar. Darmowy parking.”

• „Jeżeli ktoś nie lubi hoteli-molochów to jest wymarzone miejsce, szczególnie w takim mieście jak Las Vegas - duże pokoje, super basen, spokój.”

• „Widok z Skyrise Super!! - warto wydać kilka $ więcej.”

• „Basen”

• „Znakomite miejsce na trasie z Las Vegas do Death Valley, kilkanaście mil przed wjazdem do Parku Narodowego. Motel na pustyni, dookoła dosłownie nie ma nic (najbliższa stacja benzynowa oddalona jest 20 mil). Za to jest casino i bar. Wszystko wygląda jak z filmu drogi. Pokoje duże, czyste i wygodne. Klimatyzacja działała. Cena rozsądna. Cicho i spokojnie.”

• „Bardzo dobra lokalizacja, przy samym Stripie. Swietna siłownia. Basen na 5 i 38 piętrze. pokoje bardzo duże i dobrze wyposażone ( ja miałem one bedroom villa). Pełna kuchnia i 2 łazienki. Cicho i spokojnie, dużo rodzin z dziećmi, mało hazardzistów. Darmowy valet parking. Nie ma się do czego przyczepić.”

• „Czysty hotel, fajny basen na dachu, dobra cena.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Nevada