New Jersey Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Ladny, przestronny i czysty pokoj, mila obsluga, dobre polaczenie z Nowym Yorkiem - przystanek autobusowy kilkaset metrow od hotelu umozliwiajacy dojazd do miasta za polowe ceny transferu hotelowego”

• „Lokalozacja, blisko plazy”

• „Hotel położony tuż przy tunelu Holland oraz niedaleko stacji kolejki PATH. Personel hotelu miły i otwarty na potrzeby gości.”

• „Przestronny hotel z niezłym śniadaniem, dobrą obsługą i lokalizacją”

• „Fantastyczny Hotel. Duży apartament z aneksem kuchennym i łazienką. Śniadania w cenie. Fantastyczny widok na Manhattan z tarasu na ostatnim piętrze. Okolica sympatyczna zaraz przy promach i kolejce PATH dojeżdżającej do one trade center.”

• Sea Gull Motel Ocena: 9,2

„Blisko do plaży oraz deptaka.”

• „Bardzo czysty hotel. Na 6 piętrze maszyna do lodu.”

• „Śniadania nie można nazwać śniadaniem.... mrożone tosty z omletem, jogurt ,dżem i pieczywo i jajka na twardo.... Poprosiłam o ketchup do tostów,ale nie mieli.... Basen czysty i przyjemny, mało osób (początek września).. Najbliższa plaża bardzo ładna, szeroka i płatna 10 dolców od osoby :) Do centrum jeżdziliśmy autem, gdyż za daleko na pieszo. Pokoik 2-osobowy bardzo mały (duża łazienka) jednakże znajomi przebywający z nami mieli apartament i tam bardzo dużo miejsca. Budynek został wybudowany przed 1900 rokiem, więc żeby dojść do pokoju znajomych trzeba było zejść na parter,przejść przez recepcje i wejść znów na 2 piętro :)) Okolica przepiękna , jednkaże w hotelu nie widać oceanu (przynajmniej z parteru i z naszych pokoi).”

• „Hampton - dobry średniej klasy hotel. komplementarne śniadania. hotelowy bus odbierze z lotniska Newark. dobra komuniakacja do Manhatanu (odjazd kolejką Path - $2,75/przejazd) z stacji Penny Station - hotelowy bus odwozi i dowozi (na pieszo 1,5km). w razie czego można skorzystać z lokalnego tramwaju (co pół godziny - dwa przystanki $1,25/przejazd). blisko hotelu amerykańskie jadłaodalnie: Dankin Donut's, Popeyes Luizjana Kitchen, stacja benzynowe. okolica spokojna, ale bez innych atrakcji. dobre miejsce wypadowe na Manhattan w rozsądnej cenie. Polecam :)”

• „Obsluga była mila, bardzo blisko do plazy, parking przy hotelu.”

27 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie New Jersey

na podstawie 5 844 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com