Obszar metropolitalny Nowego Jorku Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo przestronne pokoje jak na centrum Manhattanu , świetna lokalizacja, dobre śniadania, kawa, herbata i gorąca czekolada dostępne w lobby cały dzień. Polecam ”

• „Wspaniała lokalizacja, wychodząc z hotelu jesteś na time square. Mimo wszystko wspominam pobyt bardzo pozytywnie, mieliśmy super widok z okna i było przyjemnie. Napewno nie będziecie żałować rezerwując hotel”

• „Blisko lotniska.”

• Pointe Plaza Hotel Ocena: 8,8

„stosunek ceny do jakości miła obsługa czystość”

• „Lokalizacja. Na TimesSquare 3min na piechote. Zaraz przy metrze. Po drugiej stronie McDonald's jak ktos lubi :)”

• „Lokalizacja !!! Widok z okna ! ”

• The Manhattan Club Ocena: 7,5

„Różnie urządzone pokoje. Znajomi za tę samą cenę trafili na ładniejszy apartament. Brakowało mi mini kuchenki w aneksie. Była mikrofali i lodówka.”

• „Hampton - dobry średniej klasy hotel. komplementarne śniadania. hotelowy bus odbierze z lotniska Newark. dobra komuniakacja do Manhatanu (odjazd kolejką Path - $2,75/przejazd) z stacji Penny Station - hotelowy bus odwozi i dowozi (na pieszo 1,5km). w razie czego można skorzystać z lokalnego tramwaju (co pół godziny - dwa przystanki $1,25/przejazd). blisko hotelu amerykańskie jadłaodalnie: Dankin Donut's, Popeyes Luizjana Kitchen, stacja benzynowe. okolica spokojna, ale bez innych atrakcji. dobre miejsce wypadowe na Manhattan w rozsądnej cenie. Polecam :)”

• „Dobra lokalizacje w Queens (2 stacje metrem od Manhattanu), blisko do stacji metra. Nowy budynek. Czysto. Sprzęt do parzenia kawy w pokoju. Dobre śniadania (jak na USA): jajecznica/jajka, hamburgery lub kiełbaski, tosty, gofry, napoje. W miarę dogodny dojazd metrem do lotniska JFK.”

• The Queens Hotel Ocena: 7,9

„Super lokalizacja.”

25 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Obszar metropolitalny Nowego Jorku

na podstawie 23 688 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com