Lower Austria Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bezproblemowy kontakt telefoniczny z hotelem, obiekt blisko autostrady, pokój skromny ale czysty. ”

• „Czysta pościel.”

• Cleverhotel Ocena: 8,8

„Super hotel na jedną noc. Świetna restauracja Mahlzig obok hotelu, dobre jedzenie. Polecam”

• „Czysto, duże pokoje, wygodne łóżka, słabe śniadanie. Generalnie ok.”

• „Śniadania bardzo smaczne”

• Weinhotel Rieder Ocena: 10,0

„ŚNIADANIE BARDZO SMACZNE I RÓŻNORODNE.Polecam . Czysto I schludnie,”

• Kaiserrast Ocena: 10,0

„Pokój był całkiem spory i wygodnie zaaranżowany. Łóżko wygodne. Zdziwiła mnie łazienka -prysznic i wc znajdują się za przesuwanymi drzwiami - wygląda to tak jakby wchodziło się do szafy, pomimo tego "zdziwienia" nic nie mogę zarzucić funkcjonalności łazienki. Umywalka znajduje się przy drzwiach wejściowych w korytarzyku prowadzącym do łazienki. Do dyspozycji gości schody i winda. Po godzinach pracy recepcji można wyjść i wejść bocznym wejściem używając karty do pokoju. Restauracja przyjemna a wybór w menu całkiem spory, jedzenie było smaczne. Śniadania ze sporym wyborem na zimno i na ciepło, smaczna kawa. Dookoła sporo miejsc na spacer z psem, w okolicy jest parę nieźle oznaczonych i wygodnych tras pieszych.”

• „Wystąpił problem z dostępem kawy, o piwie nie mówiąc.”

• Zum Dorfmeister Wirt Ocena: 10,0

„Podróżuje po Austrii służbowo. Hotel Zum Dorfmeister spełnia wszelkie oczekiwania. Atutem jest również świetna restauracja. Polecam :)”

• „Bardzo urozmaicone smaczne śniadania na bazie regionalnych produktów. Doskonała lokalizacja na obszarze leśnym, bardzo blisko autostrady, świetne miejsce na pobyt tranzytowy w drodze do Włoch, a także na dłuższy pobyt wypoczynkowy (szlaki turystyczne, trasy spacerowe, lokalne atrakcje), bliskość Wiednia. Możliwy pobyt ze zwierzętami.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Lower Austria