Niksic County Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Ana Guest House Ocena: 10,0

„Owner is nice, helpful and kind, everything was clean and prepared. I would gladly come back when I will be again in Nikšić. Vlasnik je ljubazan i susretljiv, uvek hoće da pomogne, sve je bio pripremljeno i čisto. Ako imaću priliku, ponovo ću se tamo vratiti. Właściciel jest bardzo uprzejmy i pomocny, sam obiekt był czysty i posprzątany, miał wszystko czego potrzeba dla podróżnika. Na pewno tam wrócę, jeśli znowu pojawię sie w Nikšiciu.”

• Hotel Trim Ocena: 8,8

„Smaczne śniadania, kolacje w restauracji hotelowej w przystępnych cenach , hotel położony w parku , możliwość spacerów , biegania itp”

• „Czysto, nowocześnie. Gospodarze bardzo mili i pomocni - nie mieliśmy w dniu przyjazdu kolacji a w pobliżu nie ma żadnej restauracji, więc właścicielka zorganizowała nam pizze.”

• „Niesamowita uprzejmość i uczynność gospodarzy”

• Hotel Trim Ocena: 7,9

„Lokalizacja (bardzo blisko centrum). Schludny i czysty pokój. Miła obsługa.”

• Apartments Bumerang Ocena: 10,0

„Cudowna, przyjazna właścicielka czekała mimo, że grubo spóźiliśmy się w stosunku do deklarowanego czasu przyjazdu.”

4 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Niksic County

na podstawie 121 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com