Ninh Binh Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Tuan Ngoc Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo miła i pomocna obsługa. Darmowy bilard , ładny basen.”

• Ngoc Anh 1 Hotel Ocena: 7,5

„Wspaniała i uśmiechnięta załoga. ”

• „Super lokalizacja, pomocni i mili właściciele, dobre Wi-Fi, pyszne jedzenie, możliwość wypożyczenia skuterów, czysty i duży pokój. ”

• The Long Hotel Ocena: 3,3

„Nie zachwycil mnie niczym”

• Thien Truong An Hotel Ocena: 10,0

„- czysty pokój - ciepła woda jest, szkoda tylko, że przy zameldowaniu właściciele nie pokazują jak ją włączyć (my odkryliśmy to po drugiej nocy mycia się w zimnej wodzie:) ) -smaczne śniadania (jajka, jak na nasze standardy prawie nie ścięte, lepiej próbować innych pozycji), - sympatyczny właściciel i personel, mieliśmy okazję być zaproszeni na wspólną kolację - z właścicielem i innymi gośćmi, fajny pomysł na integrację, - bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum, a jednocześnie w ciszy i spokoju.”

• Tam Coc Nature Ocena: 10,0

„Hostel jest położony w absolutnie magicznym miejscu, które szczególnie atrakcyjne jest po zmroku, kiedy formacje wapienne i zbiornik wodny oświetlane są małymi lampkami. Obsługa niesamowita: w dniu wymeldowania zostawiliśmy w hostelu plecaki i wróciwszy z krótkiej espakady do pobliskiej świątyni, dzięki uprzejmości recepcjonistów mogliśmy za darmo skorzystać z prysznica. Początkowo zarezerwowaliśmy tylko jeden nocleg. W trakcie zwiedzania zmieniliśmy koncepcję podróży, chcąc przedłużyć pobyt o kolejną noc. Mimo dużego obłożenia, obsłudze udało się znaleźć dla nas inny pokój o niewiele niższym standardzie. Zachwyciły nas również smakowite śniadania w formie bufetu, podczas których serwowano rozmaite wietnamskie potrawy.”

• Viet Nhat Hotel Ocena: 6,7

„jeśli ktoś podróżuje pociągiem, lokalizacja idealna jako wypadowa, przemiła obsługa chętna doradzić w każdej sytuacji, przestronne pokoje , dość duży wybór dań na śniadanie. serwowany posiłek z świeżych produktów, bliskość do postoju taksówek, skąd można wziąć tanią taksówkę w dowolne miejsce :)”

• „Duży przestronny ,komfortowy pokój, dogodna lokalizacja a przede wszystkim niezwykle sympatyczny i pomocny personel.”

• Cozy Son Hotel Ocena: 8,8

„Pyszne śniadanie. Bardzo dobrze działająca klimatyzacja (rzadko spotykane w Wietnamie).”

• Viet Nhat Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo miły personel. Pan z obsługi pomogl nam z plecakami, poczestowal woda i ciastkami. To bardzo miłe. Świetna lokalizacja. Fajny pokój z balkonem. Przepyszne pancakesy i kawa na śniadanie. Gorąco polecam”

3 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Ninh Binh

na podstawie 320 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com