Alpy Gurktalskie Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Haus Dorfer Ocena: 9,6

„dwie łazienki, duże przestronne pokoje.Dobre wyposażenie kuchni.”

• Wald Residence Ocena: 10,0

„Apartament ( 7-osobowy) bardzo czysty, wszelkie udogodnienia - wspaniale wyposażona kuchnia, czysta pościel i ręczniki :) Ładne pokoje, duży wygodny salon z jadalnią :) Łazienki zadbane. Suszarnia sprzętu narciarskiego - zamykana, tylko dla naszego apartamentu, suszarki do butów narciarskich. Garaż na dwa samochody. Bliziutko do centrum- sklepy, restauracja. Do stoków dojeżdżaliśmy samochodami - żadnych kłopotów z parkingami ( parkingi darmowe) . Wspaniały kontakt z właścicielami :) Dziękujemy !”

• Haus Schuschnig Ocena: 9,6

„Blisko do wyciągu, wygoda, czystość”

• „Dobry dojazd na wyciągi - 3 minuty od skibusu . ok. 10 minut od wyciągu. obiekt czysty Wystarczający na 4 osoby.”

• „Śniadanie smaczne. Lokalizacja przepiękna. Cisza, spokój.”

• Gästehaus Pirker Ocena: 10,0

„Cudowne miejsce,bardzo dobrze wyposażone,czysto,przestronnie.Bardzo miła,otwarta właścicielka,mówiąca płynnie po angielsku.Gorąco polecam!”

• Haus Dorfer Ocena: 7,5

„Apartament jest duży i jest w nim wszystko, co potrzeba - od wygodnych łóżek, różnorodnych naczyń kuchennych i sztućców, przez kuchenkę z piekarnikiem, aż po meble balkonowe. Jest bardzo czysty i ma widok na góry. Haus Dorfer leży blisko ścieżek rowerowych i niedaleko jeziora. W okolicy jest fajny placyk zabaw dla dzieci.”

• Pension Bad & Ski Ocena: 9,6

„Personel niezwykle uprzejmy , śniadania bardzo smaczne , atmosfera domowa. Polecamy”

• „Warto skorzystać z możliwości uzyskania karty regionalnej. W naszym przypadku właśnie ta karta zorganizowała nam pobyt. Szereg atrakcji dostępnych dla zmotoryzowanych, piękny region.”

• „Pobyt w hotelu był odpoczynkiem w podróży. Spokój, cisza, piękne widoki, Bardzo miła rodzinna atmosfera daje poczucie bezpieczeństwa. Bardzo miła profesjonalna obsługa pojawiająca się tylko wtedy kiedy była tak potrzeba. Miejsce godne polecenia . Zadowoleni z pobytu Ryszard z Elżbietą i Bogdan z Anną”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Alpy Gurktalskie

na podstawie 8 089 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com