2. Holandia – opinie o hotelach
  3. Holandia Północna – opinie o hotelach
Holandia Północna Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja, darmowy parking i kawa do śniadania”

• XO Hotels Infinity Ocena: 10

„Świetna lokalizacja, miła obsługa, czyste pokoje”

• „Brud, nie sprzatane zgodnie z zasadami czystosci, niewygodne, rozsuwajace sie lozka”

• „ładnie położony i ma własny parking szkoda że dodatkowo płatny bo to dość daleko od aglomeracji ale w Holandi nie ma nic za darmo duży pokój i wanna trochę już leciwy ale nie przyjechaliśmy siedzieć w hotelu tylko nocować za to dużo dodatków basen spa itp ( z tego nie korzystaliśmy )”

• „Pyszne śniadania, czysta pościel, wi-fi, piękny widok z okna na Morze Północne, bardzo bliski sklep spożywczy, ładnie urządzona łazienka.”

• „Przyjemne, czyste pokoje, bardzo pomocna obsługa”

• „Super lokalizacja, blisko metra, spokojna okolica. Dobre połączenie z głównym dworcem oraz lotniskiem. Niedaleko starówki więc główne atrakcje można zwiedzać pieszo. Personel bardzo pomocny i przyjazny. Pokój jednoosobowy był mały ale posiadał wszystko czego potrzebowałam.”

• „Dobra lokalizacja, blisko metro ,kolej.Śniadanie smaczne, wybór posiłków dla każdego.Pyszna kawa.Sklep z produktami 1-ej potrzeby na miejscu w hotelu.Supermarket też blisko.Personel hotelu sympatyczny i pomocny.”

• The Highland House Ocena: 10

„Bardzo wygodne łóżka i dobrze wyposażony pokój.. w łazience wszystko czego potrzeba żel pod prysznic, szampon , odżywka do włosów, balsam do ciala, waciki, patyczki do uszu, czepki ,suszarka w pokoju automat do kawy , przekąski, mini barek i bardzo miły personel”

• „Uczynny personel, lokalizacja świetnie skomunikowana, sporo restauracji w bliskiej odległości.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Holandia Północna

na podstawie 1 734 386 Opinii o Hotelach na Booking.com