Holandia Północna Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Świetna lokalizacja (w uliczce odchodzącej od dużej ruchliwej ulicy, zawsze jest tam sporo ludzi), blisko sklepy, przystanki, mnóstwo restauracji i barów. Miła i pomocna obsługa. W pokoju jest dostępna pościel i zamykane szafki (bez kłódek, ale te chyba można wypożyczyć w recepcji). Pokój 10 osobowy był duży i przestronny. Fajnie, że mają pokoje tylko dla kobiet. ”

• „Obsługa przemiła, chętnie udzielała odpowiedzi oraz pomagała w problemach Klimat hotelu Położenie Możliwość zakupu potrzebnych rzeczy np. do kąpieli Możliwość zostawienia bagaży przed zameldowaniem ”

• Belfort Hotel Ocena: 7,9

„Wygodne łóżko. Czysta łazienka. Bliskow miarę do centrum.”

• „Lokalizacja, wygodne łóżko”

• „Cena była okazyjna dzięki booking.com więc nie mogę złego słowa powiedzieć. Wszystko ok. Polecam.”

• niu Dairy Ocena: 10,0

„Wspaniały, nowoczesny hotel. Ciekawy design, fantastyczne śniadanie. Duże, przestronne pokoje. Hotelowe Wi Fi działa lepiej niż niejedna z telefonii w naszym kraju. Hotel leży na obrzeżach starówki, ale mimo to wszystkie atrakcje Haarlemu łącznie z dworcem są w odległości kilkuminutowego spaceru.”

• „Dobra lokalizacja, jak na "holenderskie " śniadanie spokojnie można pojeść. 20 minut od centrum Amsterdamu.”

• Hotel Torenzicht Ocena: 8,3

„Centrum miasta i Red Light District. Naprawdę obfite śniadanie. Szybki check-in i check-out. Bliskość dworca. Widok z okna na kanał i na Dzielnicę.”

• „Typowa sieciówka, która idealnie sprawdza się w trakcie pobytów związanych z intensywnym zwiedzaniem miasta, a nie leżakowaniem w hotelu. Ma zapewnić wygodne spanie i czystą część sanitarną. I tak własnie było. Mieliśmy pokój 4-osobowy na 8 piętrze, mimo niewielkiego metrażu wszystko było jak trzeba. Czysto, ciepło, cicho. Łóżka z wygodnymi materacami, łazienka z prysznicem, płaski telewizor, ilość gniazdek elektrycznych wystarczająca do karmienia głodnych smartfonów, szerokie parapety przy oknach, które spełniają rolę stoliko-półek, niewielki plastikowy, mobilny stolik i plastikowe dwa taborety. W zasadzie to wszystko... aaa.. jeszcze wieszaki na garderobę - kilka :). Nam zupełnie to wystarczyły. Mimo, że hotel oddalony od centrum, to jednak bardzo dobrze skomunikowany. Można skorzystać ze śniadań w hotelu, są dobre, ale brakowało mi sałatek lub chociaż świeżych warzyw, choćby pomidorka, ogórka... ale to tylko taki kaprys, ogólnie można było wystarczająco najeść się. Na miejscu płatny parking hotelowy.”

• „hotel ok obsługa ok dobry stosunek ceny do jakości”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Holandia Północna

na podstawie 75 678 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com