Wyspy Północnofryzyjskie Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Pokoj bardzo czysty , zadbany , lozko bardzo wygodne ,fajna garderoba na ubrania , lodowka , czajnik , suszarka do wlosow , wiadomo ze lazienka tez bardzo czysta :) .Bardzo blisko sklepy , doslownie obok , otwarte rowniez w niedziele . Pieszo do Morza 20 minut . Godne polecenia , Pan z recepcji bardzo mily . Bylo super . War ganz super , alles war sauber , große Bett , Kühlschrank , Bad , kleine Garderobe . Und neben sind laden . zum Strand 20 Minuten zu fuß . Ich empfehle das weiter . Der Mann vom Rezeption war nett und freundlich .”

• „Hotel spełnił wszystkie moje oczekiwania: jest przepięknie położony, a pokój, z którego korzystaliśmy był bardzo przestronny i jasny. Świetnie wyposażony pokój wypoczynkowy i kuchnia do dyspozycji gości. Właściciel hotelu to przemiły człowiek. Dodatkowym atutem jest jego znajomość języka angielskiego co na tej wyspie jest rzadkością. Świetne miejsce, polecam!”

• „Jak może być jeszcze lepiej?😀”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Wyspy Północnofryzyjskie

na podstawie 8 115 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com