Norte Region Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko na najwyższym poziomie.idealne miejsce dla osób które mają poranny lot,lub podróżującym samotnie. Przepyszne śniadanie od 4 rano i bezpłatny transfer z i na lotnisko. Gorąco polecam 😊”

• „Lokalizacja blisko stacji metra i galerii handlowej otwartej do późnych godzin nocnych. ”

• M2Students Hostel Ocena: 7,1

„Bardzo miła obsługa. Pani w recepcji bardzo pomocna. Blisko centrum i wartych zobaczenia rzeczy.”

• „Śniadania słabe ale to niewielki problem z racji dużej ilości barów w tym samym budynku + dużego sklepu. Lokalizacja super (metro przy hotelu). Okolica cicha i spokojna. Pokój (superior) wygodny z licznymi udogodnieniami (czajnik, suszarka, rozgałęziacz prądu). Szczerze polecamy. J&R z Warszawy”

• „Bardzo wygodne łóżko, dobre śniadanie, bardzo czysto”

• „Hostel zlokalizowany w ścisłym centrum Porto. Wspaniała lokalizacja. W pobliżu metro, przystanki autobusowe, bankomaty, supermarket, knajpki. Obiekt dobrze oznakowany - nie ma problemu z trafieniem pod właściwy adres. Bardzo sympatyczna obsługa, zawsze służąca pomocą. W hostelu można otrzymać plan miasta. Pokoje czyste, schludne, wygodne łóżka. Do dyspozycji duża kuchnia. Przed rozpoczęciem doby hotelowej, można zostawić w hostelu walizki i cieszyć się urokami Porto, nie myśląc o bagażach.”

• Porto Spot Hostel Ocena: 8,3

„Lokalizacja praktycznie w centrum, wszędzie blisko, metro niedaleko, łatwy dojazd z lotniska. Miły personel, czysto, codziennie sprzątane pokoje i części wspólne. Dobrze wyposażona kuchnia, można bez problemu gotować. Po wymeldowaniu można zostawić bagaż w przechowalni zupełnie za darmo. Polecam to miejsce.”

• AirPorto Hostel Ocena: 8,8

„Dobra opcja na nocleg przed wczesnym wylotem. 15 minut spacerem na lotnisko”

• „Hotel kilka minut spacerem od oceanu, rewelacyjne połączenie z Porto autobusem nr 500 cała trasa widokowa wzdłuż nabrzeża. Pokój w miarę przestronny, czysty.”

• Gran Cruz House Ocena: 9,2

„Doskonała lokalizacja i choć początkowo słyszałam narzekanie męża na lokale poniżej o tyle po pierwszym wieczorze oboje byliśmy zachwyceni muzyką z za okna i niesamowitym widokiem o każdej porze dnia. Przemili ludzie którzy bardzo starali się abyśmy byli zadowoleni. Zamierzamy tam jeszcze wrócić.”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Norte Region

na podstawie 128 412 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com