Norte Region Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo, ale to bardzo pomocna obsługa. Mogliśmy przechować bagaże przez 3 dni zupełnie bez dodatkowych opłat. Ponieważ był strajk i nie mogliśmy zamówić taxi, dokładnie wytłumaczył nam i zaznaczył na mapie skąd jedzie autobus nocny. Świetna lokalizacja i piękne pokoje. Cudowny taras z widokiem na deptak. Na dole sklepy i restauracje. Wszędzie blisko. Metro blisko. POLECAM ”

• Hotel Zende Ocena: 6,2

„Lokalizacja”

• „- możliwość przechowania bagażu po wymeldowaniu (choć bagaż stoi po prostu w korytarzu) - duży wybór na śniadaniu - zamykana szafka w pokoju”

• „Lokalizacja, przestrzeń w mieszkaniu, darmowa kawa, herbata, zarówno w mieszkaniu jak i w patio. Przemiła i pomocna obsługa. Bardzo dobre śniadanie.”

• Being Porto Hostel Ocena: 10,0

„Wszystko tam było OK. Bardzo miłe i uśmiechnięte osoby z obsługi, gotowe odpowiedzieć na każde pytanie. Przytulne wspólne przestrzenie. Kuchnia w pełni wyposażona, dostępna do 23, rano smaczne śniadania z ciastem, i owocami. Po drugiej stronie ulicy piekarnia ze świeżym pieczywem i ciastkami od rana do godz. 11 :) Wszędzie blisko. Trzeba się liczyć z płatnym parkowaniem samochodu.”

• Hotel Val Flores Ocena: 10,0

„Sniadania smaczne i wystarczajace Bardzo pomocna obsluga”

• Hotel ibis Porto Gaia Ocena: 10,0

„Bardzo byliśmy zadowoleni z pobytu w Porto w hotelu Ibis Gaia. Obsługa hotelu bardzo, bardzo miła i pomocna. Śniadanie bardzo urozmaicone i nie do przejedzenia. Wszystko świeże i smaczne. Pomarańcze na świeżo wyciskanie tak słodkich jak w tym hotelu nigdy nie piliśmy i nie jedliśmy wcześniej. Pokoje w hotelu bardzo czyste i codziennie sprzątane, łóżko bardzo wygodne i pokój również posiada klimatyzacje. Również do dyspozycji jest parking bezpłatny. Bardzo polecamy ten hotel, jak wrócimy do Porto to na pewno ponownie zatrzymany się w tym hotelu. Hotel jest godny polecenia i znacznie przewyższył nasze oczekiwania.”

• Urban Hotel Amadeos Ocena: 6,2

„Miła obsługa , blisko metro, sklep, kawiarnie , dobre restauracje w pobliżu.”

• Quinta Padre Lobo Ocena: 8,3

„Bardzo mili i pomocni właściciele. Przestronny pokój i wygodne łóżko. Obszerna łazienka. Pyszne śniadanie. Obiekt położony wśród zieleni - wspaniałe świeże powietrze. Właściciele udzielili kilku pomocnych wskazówek na temat atrakcji w okolicy i dalszej podróży.”

• Hotel Dom Joao IV Ocena: 8,8

„Dobre śniadanie, owoce i kawa.. Brak warzyw.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Norte Region

na podstawie 139 727 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com