Północno-wschodnia Tajlandia Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Rak Na Khaoyai Ocena: 5,0

„Dobry hotel na jedną noc. ”

• Unity Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo fajne miejsce. Czysto. Świetna lokalizacja. Obok 7/11, jedzonko. Dworzec kolejowy w zakresie marszu. Miła obsługa. Po prostu wszystko bez zarzutu. ”

• White Elephant Resort Ocena: 10,0

„Rewelacyjne miejsce! Czysto. Przemiłe Panie z obsługi. Piękny ogród. Spokojnie i przyjemnie. Dostępna bezpłatna kawa i herbata. Blisko do miejsc z jedzeniem.”

• Lucerne Villa Resort Ocena: 10,0

„Czysto miła obsluga”

• Nangrong Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo miła i pomocna obsługa. Czysto. Dobra lokalizacja. Wygodne łóżka. Jednym słowem warto się tu zatrzymać. ”

• Ruan Kanchanok Ocena: 10,0

„Bardzo mili i pomocni właściciele. Pokoje czyste, piękny ogród, wszystko świetnie!”

• Phadaeng Hotel Ocena: 8,8

„Bardzo miły i pomocny personel, czysto, smaczne śniadanie”

• Siri Hotel Ocena: 9,6

„Personel bardzo przyjazny i pomocny. Czysto. Dworzec kolejowy w zasięgu marszu.”

• „Mieszkałem w pokoju z dostępem do basenu. Super wygodne łóżko. Bardzo pomocny I przyjazny personel - niezła znajomość angielskiego. Dobry sygnał WiFi. Bardzo duży basen. śNiadania - większość potraw tajskich, ja jednak tajską kuchnię lubię więc dla mnie ok. Próbowałem również innych potraw w hotelowej restauracji - super ! Czysto. Hotel praktycznie na wsi, za to cisza, spokój I wspaniały widok z okna. Pomimo 1,5 km odległości od miasta polecam - ceny Tuk Tuk-ów w Udon naprawdę niskie. ”

• Ray Hotel Buriram Ocena: 9,6

„Bardzo czysty hotel w niezłej lokalizacji. Przyjemny basen. Personel bardzo miły i pomocny.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Północno-wschodnia Tajlandia

na podstawie 9 971 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com