Park Narodowy Yellowstone – północne wejście Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Absaroka Lodge Ocena: 8,8

„Hotel miał problemy z procesowaniem mojej karty - pracownik hotelu kontaktował się ze mną kilkakrotnie aż w końcu udało się kartę potwierdzić. (Inny hotel po prostu anulował rezerwację). Miły Pan w recepcji zaczekał na nas aż do 21.00. Gdybyśmy byli później zostawiłby klucz w umówionym miejscu. Bardzo bardzo dziękuję. Na szczęście zdążyliśmy przyjechać tuż przed zamknięciem recepcji. Pokój może nie jest wielki, ale za to odnowiony (również nowe wygodne łóżka) i jak dobrze rozplanowany! Zmieściliśmy się z całym naszym bagażem, a było tego trochę. No i ten balkon na rzekę! Super! Dwa kroki od hotelu miła restauracja serwująca śniadania - namiar w recepcji. Dobre Wi Fi. Polecam.”

• Absaroka Lodge Ocena: 7,1

„Świetna lokalizacja zaraz przy wjeździe do parku Yellowstone. Genialny widok. Nad rzeką. Pięknie.”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Park Narodowy Yellowstone – północne wejście

na podstawie 519 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com