2. Ισλανδία κριτικές ξενοδοχείων
  3. Βόρεια Ισλανδία κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Βόρεια Ισλανδία Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Saeluhus Apartments & Houses Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ωραια θεα! Καλο σπιτακι για μια νυχτα!»

• Acco Ice Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ωραία τοποθεσία, καθαριότητα»

• AK Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καλή τοποθεσία, εύκολο parking, αρκετές παροχές και ήταν πολύ καθαρό.»

• Acco Town Square Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8

«Τό σπίτι βρίσκεται στην καρδιά της πόλης στο πιο κεντρικό πεζόδρομο. Πολύ ήσυχο αν και είναι στην καρδιά της πόλης Πεντακάθαρο και πολύ ζεστό Μπορεί να φιλοξενήσει μέχρι και 6 άτομα τό συγκεκριμένο που μείναμε εμείς. Μπορείτε να ψωνίσετε σέ ένα από τά σούπερ μάρκετ επίσης σέ απόσταση λιγότερο από 5 λεπτά Με το αυτοκίνητο υπάρχουν 2 τεράστια σούπερ μάρκετ που έχουν τα πάντα μέσα από μαγειρευτά φαγητά μέχρι και ρούχα λειτουργούν 24 ώρες τό 24 ωρο και όι τιμές είναι φυσιολογικές δηλαδή όπως τα υπόλοιπα σούπερ μάρκετ, διαφορετικά τά πρωινά αξίζει να πάτε bonus netto kronan»

• Hvammstangi Hill Homes Βαθμολογία σχολίων: 8

«Ωραιος χωρος, ανετος. Υπεροχη τοποθεσια με θεα! Αψογη εξυπηρετηση, οταν χρειαστηκαμε ενα διπλο σεντονι που ελειπε κ μας το εφερε η ιδιοκτήτρια στις 12 το βραδυ»

• Bjarnabúð Βαθμολογία σχολίων: 10

«Φανταστικό διαμέρισμα! Μείναμε στο ισόγειο. Η κουζίνα ήταν πλήρως εξοπλισμένη, όποτε μπορείτε να μαγειρέψετε. Το διαμερισμα είναι ομορφα διακοσμημένο κ η τιμή του ήταν παρά πολύ καλή.»

• Bólstaðarhlíð - Cottage (studio) Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η νεαρή οικοδέσποινα ήταν πολύ ευγενική, και μας πρόσφεραν δωρεάν upgrade στο cottage, το οποίο είχε τρία υπνοδωμάτια, υπέροχη θέα, μεγάλη τηλεόραση και πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα! Το οίκημα ήταν πλήρως ανακαινισμένο ή καινούργιο, και τα κρεβάτια πολύ άνετα!»

• K16Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Σε πολύ καλή τοποθεσία δίπλα στον Καθεδρικό της πόλης. Πολύ μεγάλο το διαμέρισμα με 6 καλοριφέρ,μπάνιο,κουζίνα και πολύ καλό στρώμα στο κρεββάτι.»

• Lækjargata apartment Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν άψογα.Μείναμε στο μεμονομένο σπιτάκι..Πεντακάθαρος χώρος και τέλειο το σημείο.Διαθέτει ιδιωτικό χώρο στάθμευσης.Η επικοινωνία με τον ιδιοκτήτη άψογη και άμεση πριν την άφιξή μας.»

• Gladheimar Cottages Βαθμολογία σχολίων: 7

«Ένα ωραίο ξύλινο σπίτι σε καλή τοποθεσία ήσυχο καθαρό και αρκετά άνετο. Η κουζίνα έχει αρκετά πράγματα αλλά όχι τα πάντα που χρειάζονται.»

Οι 30 καλύτερες παραθεριστικές κατοικίες σε Βόρεια Ισλανδία

βάσει 33.108 κριτικών για παραθεριστικές κατοικίες στην Booking.com