North Oregon Coast Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Ecola Creek Lodge Ocena: 8,3

„Super miejsce. Cicho spokojnie blisko do plaży”

• „Widok na ocean i plaże za 1 milion dolarów, :) Luksusowo wyposażony pokój. Kominek gazowy - rewelacja. Bardzo wygodne łóżko.”

• The Wayside Inn Ocena: 10,0

„Pensjonat można określić krótko i zwięźle "Nadmorska perfekcja". Położenie idealne- od plaży dzieli nas tylko parking. Od samego przyjazdu i kontaktu z personelem nasz pobyt był bajeczny. Pokoje bardzo mile mnie zaskoczyły. Były naprawdę w świetnym stanie. Wyposażone we wszystko co jest potrzebne podczas nadmorskiego pobytu. Łóżka były olbrzymie, bardzo wygodne. Łazienka może i mała ale wystarczająca. Dodatkowe elementy to piękny prawdziwy kominek gazowy, aneks kuchenny wraz z lodówką i ekspresem do kawy. Regał "rozrywkowy" z telewizorem, dvd oraz dużą ilością kanałów (+ darmowe filmy można pożyczyć na recepcji na płytach jak komuś brakuje rozrywki). Na terenie obiektu znajduje się mały basen oraz wspaniałe jacuzzi, które po dziesiątkach kilometrów pokonanych podczas zwiedzania okolicy może się okazać zbawienne. Tuż obok świetnie zaopatrzony sklep spożywczy (więc śniadania można przygotować we własnym zakresie w pokoju). Okolica bajeczna dla filmowych maniaków na plaży kilkaset metrów od pensjonatu kręcono film The Goonies (oraz w pobliskiej Astorii, którą koniecznie trzeba odwiedzić).”

25 Najlepszych Hoteli w regionie North Oregon Coast