Northeast of Brazil Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Vila Galé Salvador Ocena: 5,4

„Duże pokoje ale stary hotel”

• Vila Galé Fortaleza Ocena: 10,0

„Lokalizacja bardzo dobra. Na szczególną uwagę i pochwałę zasługuje wspaniały personel- począwszy od panów w recepcji, którzy zawsze służyli pomocą- szczególne ukłony i podziękowania dla Pana André!! Chwała całemu personelowi przygotowującemu i serwującemu posiłki, kelnerom , paniom sprzątającym!! Jestem pod wrażeniem Waszego zaangażowania, uczciwości i życzliwości!!! Brawo!”

• Surf Music Ocena: 7,9

„Atmosfera”

• „Podejście właścicielki i personelu do gości”

• Bahia Othon Palace Ocena: 8,3

„Piekny widok na ocen z pokoju, bardzo smaczne i urozmaicone śniadania, spory basen.”

• „miła obsługa, bardzo przestronny pokój, czysto, dobra lokalizacja. Odczuwa się duszę artystyczną właścicieli :)”

• „Niezwykłe i piękne miejsce. Pokoje w skałach. Bezpiecznie. Cisza i spokój. Miły właściciel i personel. Wszystko co potrzeba jest na miejscu. ( parking, restauracja, dobre WI-FI). Niedrogo. Wspaniałe położenie do wypadów w Chiapada Diamantina.”

• Villa dos Corais Ocena: 10,0

„Dla nas doskonale położenie- dość blisko centrum , ale równocześnie z dała od zgiełku, w otoczeniu przyrody . Apartament przestronny z dużym tarasem. Piękne plaże i świetny basen. Bardzo czysto , świetna obsługa, smaczne posiłki. Polecam.”

• Hotel Villa Bahia Ocena: 10,0

„Piękny wystrój hotelu, w kolonialnym stylu, wszystko dopracowane ze szczegółami , zachwycające. Doskonale położenie w historycznej dzielnicy miasta. Smaczne śniadania (serwowane), restauracja z pysznym jedzeniem. Pokój duży i wygodny. Bardzo czysto. Świetna obsługa. Byliśmy pod wrażeniem. Polecamy!”

• Praia do Forte Hostel Ocena: 10,0

„Wszystko”