Northern Great Plain Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Aurum Family Ocena: 9,6

„Posiłki - monotonne, ale bardzo dobre. Świetny hotel dla rodzin z dziećmi.”

• Puszta Hotel Ocena: 6,2

„Byliśmy pod koniec września. Były ciepłe kaloryfery. Sympatyczny personel.”

• „Przydział pokoi to loteria. W tym samym teoretycznie standardzie podwyższonym można trafić fatalnie (stara zniszczona podłoga, brudne ściany, wyrwane kontakty i przedpotopowy niedziałający telewizor, brodzik z pozostałościami po kabinie prysznicowej i cieknące rury, brak suszarki w łazience, wyłącznik światła do sąsiedniego obcego pokoju - przez pomyłkę można komuś zgasić światło!) lub całkiem fajnie (pokój przestronny, ładnie urządzony, dodatkowo kanapa do wypoczynku, z klimatyzacją, płaskim telewizorem i wyremontowaną nowoczesną łazienką z suszarką). Dlatego w przypadku szoku po otwarciu drzwi pokoju zalecana wizyta w recepcji z prośbą o zamianę pokoju. Podobnie z obsługą w recepcji. Są osoby bardzo pomocne i życzliwe, a trafia się też nadąsana pani niechętna pomagać i ogólnie na "nie". Warta podkreślenia jest rewelacyjna lokalizacja, sala restauracyjna i duży wybór dań na śniadania.”

• Hajdu Hotel Ocena: 8,8

„Bardzo sympatyczny hotel, położony przy rynku. Bardzo zadbane miasteczko. Niezwykle miły i pomocny personel. Dobre śniadanie. Wyposażenie proste, ale bardzo czysto i jest wszystko to co jest potrzebne.”

• Hotel Délibáb Ocena: 9,6

„tak”

• „Sniadanie w postaci szwedzkiego stołu. Obfite i różnorodne.”

• „Cena poza sezonem”

• Plage Hotel Ocena: 10,0

„To nasz 3 pobyt w Plage Hajduszoboszlo leprzy jest Delibab ale cena 2x wyższa a pokoje malutkie, natomiast w Plage pokoje przestronne pokoje pojedyncze ale ja rezerwuję 2 pokojowy apartament choć wyjeżdżamy we dwoje . Polecam ten właśnie hotel w sezonie ceny wysokie ale poza sezonem znośne. Do Hungarospa ok. 3 min wolnym spacerkiem ze względu na moje bliskie zamieszkanie tylko 340 km spędzamy wekend choć raz w miesiącu a skutki wód są niesamowite , Węgrzy są niesamowicie przyjaźni względem Polaków co na każdym kroku widać i odczuwa się na własnej skurze”

• Nelson Hotel Ocena: 9,6

„Bardzo dobra, centralna lokalizacja, przyjemna restauracja, dobre śniadanie. Pokój z sypialnią na antresoli.”

• Hotel Silver Ocena: 8,3

„Bardzo smaczne i urozmaicone zarówno śniadania jak i obiadokolacje. Soki wyciskane a nie sokopodobne. Duży wybór owoców. Wygodne łóźka. Bardzo fajne baseny na miejscu w obiekcie.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Northern Great Plain