Northern Highlands Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Armadale House Ocena: 7,9

„Piękna okolica, jest gdzie spacerować oraz plaża i mały port. W domku też ok. Można się wyciszyć i odpocząć, na drugą część tygodnia zaprosiliśmy znajomych. Miło spędzony czas w uroczym miejscu. Polecam.”

• Drumbeg Hotel Ocena: 4,6

„Nic”

• „Lokalizacja”

• Allangrange Arms Ocena: 9,6

„Sympatyczna i pomocna obsługa, pyszne śniadania.”

• „bardzo mila obsluga”

• Hartfield House Ocena: 7,1

„Dosyć prosto wyposażone pokoje, z zewnętrzną łazienką, kuchnią. Czysto i schludnie. Fajna lokalizacja na uboczu. W okolicy można spotkać jelenie.”

• Bettyhill Hotel Ocena: 10,0

„Cudowne, klimatyczne miejsce na końcu świata. jeśli kiedykolwiek będę w okolicy na pewno wybiorę ten hotel. Jedzenie pyszne, łóżka wygodne, nawet atmosfera w barze zachęcająca. Gorąco polecam.”

• Coul House Hotel Ocena: 10,0

„Przemiłe miejsce, bardzo smaczne śniadania, atmosfera zachęcająca do dłuższego pobytu, żałowałam, że mogłam zostać tylko jeden dzień. Polecam goraco.”

• „Dobrze zorganizowany lokal, przystosowany dla turysty, w pokojach jest wszystko, czego można potrzebować w podróży.”

• „Very tasty food in the restaurant. A beautiful building. Naprawdę dobre jedzenie w restauracji. pyszny stek i świeże mule. Fajny klimacik, piękny stary zameczek, warto zaliczyć jedną noc.”

23 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Northern Highlands

na podstawie 1 408 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com