Północna Tajlandia Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Było cudownie! Zmiana pokoju na wyższy standard w prezencie powitalnym, super śniadania i przemiły, zaangażowany personel.”

• „Pokój był czysty, personel był spoko. ”

• „Czysto, ładny basen, dobra lokalizacja.”

• „Pokój. Widok. Taras. Czystość. Dzienne sprzątanie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Polożenie hotelu tj cicho, spokojnie i bardzo blisko do starego miasta, części rozrywkowej i nocnych bazarów. ”

• Napatra Hotel Ocena: 8,8

„Duże pokoje, wi-fi, klima, codziennie darmowe napoje i przekąski”

• The Dorm Chiang Mai Ocena: 7,9

„Bardzo blisko do najlepszych atrakcji w Chiang Mai. Zaraz obok Targ z jedzeniem czynny do północy. 2 minuty spacerem do weekendowego największego targu w mieście. Jest woda pitna, kuchnia i lodówka. ”

• The Entaneer Poshtel Ocena: 10,0

„Very new, very moder, very nice and comfortable. The best hostel I have ever been to. Recommend it !!! Świetny hostel, niewątpliwie najlepszy w jakim byłem. Przejrzyj zdjęcia, a wszystko będzie jasne ;) Cena do jakości genialna. Gorąco polecam !! ”

• „Niezywkle uprzejmy i pomocny personel ! Takiego jeszcze nie spotkałam 😉 Przepyszne przekąski przygotowywane przez właścicielkę.”

• 24 Guest House Ocena: 8,8

„Lokalizacja, czajnik w pokoju, balkon, duża łazienka”

• Mhonsa Hotel Ocena: 9,6

„Kameralny hotel w doskonałej lokalizacji. Po drugiej stronie ulicy jest Night Food Market z pysznym, różnorodnym i tanim jedzeniem. Dobre śniadania - w formie bufetu oraz zestawy na zamówienie. Pokój i łazienka były czyste i przestronne. Personel przyjazny i pomocny. Polecam.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Północna Tajlandia

na podstawie 98 461 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com