Kraj morawsko-śląski Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hostel u Arény Ocena: 7,1

„Cena adekwatna do jakości, chociaż jako para mieliśmy pokój z czterema pojedynczymi łóżkami”

• ZLATÁ-ÉRA Ocena: 7,9

„Ładny czysty pokój, wygodne łóżko dobra lokalizacja do centrum tylko kilka minut spacerkiem nie ”

• Hotel Maria Ocena: 8,3

„Lokalizacja ”

• Hotel Veronika Ocena: 8,3

„Jak dla mnie, bardzo wygodne łóżko Pokój prosty, lecz czysty. Żel pod prysznic i suszarka w łazience. Moskitiera w oknie. Całodobowa recepcja i bardzo miłe panie w niej siedzące.”

• „Smaczne, zróżnicowane menu, pod sam koniec godzin wydawania śniadań nadal można było wybierać spośród różnych opcji, co nie nie wszędzie jest oczywiste ( brak uzupełniania brakujących potraw pod koniec godzin wydawania)”

• Graphic Hotel Ocena: 9,6

„Czysty ,nowoczesny niedrogi hotel niedaleko autostrady . Bardzo smaczne jedzenie w restauracji -kolacja po przyjeździe oraz pyszne śniadanie rano -duży plus za wybór dań z karty , bardzo dobra kawa. Wygodny materac, dostępne kapcie i szlafrok! Miła i pomocna obsługa .Bezpłatny parking przy hotelu.”

• „Ściany są, łóżka są, szafka jest, cisza za oknem jest - wszystko, żeby spokojnie przenocować. Nie ma luksusów, ale w klasie noclegów niskobudżetowych miejsce godne polecenia. Szybki dojazd do centrum tramwajem.”

• Ubytovna Pod Mostem Ocena: 7,5

„Lokalizacja na duży plus, miła obsługa”

• Sareza hotel Ocena: 10,0

„Ładny pokój, funkcjonalnie wyposażony. Polecam!”

• Hotel Max Šimek Ocena: 7,9

„Komunistyczny, jednak pełen uroku wygląd jak za dawnych czasów plus miła obsługa i świetna lokalizacja.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Kraj morawsko-śląski