Nosy Be Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel La Caravelle Ocena: 9,2

„Świetnie położony hotelik oferujàcy bungalow pośrodku ogrodu”

• Coucher de Soleil Ocena: 10,0

„Bardzo wygodne bungalowy w przepięknym ogrodzie. Spokojna okolica, cisza, domki na zboczu z widokiem na ocean i zachody słońca z leżaków na tarasie. Przy tym tylko 5 minut na nogach do plaży i głównej ulicy z restauracjami, sklepami i barami. Łazienka z prysznicem i ciepłą wodą 24h na dobę. Codzienne sprzątanie, wymiana pościeli i ręczników. Fantastyczni właściciele. jeśli wrócimy kiedyś do Nosy be na 100% w to samo miejsce. ”

• Le Zahir Lodge Ocena: 9,6

„Blisko do plaży, pyszne jedzenie, bardzo czysto, rewelacyjna obsługa restauracji”

• Chez Lydie Marodoka Ocena: 3,8

„Bliskość parku Lokobe i na tym koniec.”

• „Świetne bungalowy - piękny widok na ocean i plażę (szczególnie drugi), cisza, spokój, odpoczynek, bardzo mało ludzi (można się poczuć jakby było samemu). Ładna i przyjemna plaża. Dojście do najbliższej wioski przy plaży (przez górę) zajmuje około 20 minut (i z tamtąd udać się na nurkowanie z żółwiami). Pomocna obsługa. Polecam!”

• Ylang hôtel Ocena: 9,6

„Cisza, spokój, wesołe dzieciaki. Śniadania na czas i woda dostępna non stop.”

• „Dużo miejsca w bungalowie, czysto, intymnie, piękny ogród . Miła , nienachalna , pomocna obsługa. Niedaleko nad morze. W pobliżu dużo miejsc gdzie można zjesc. Sniadanie kupione na miejscu przerosło nasze oczekiwania . Polecam”

• Tropic Hôtel Ocena: 8,8

„Personel byl wyjatkowo mily I pomocny. Ginger Rum przepyszny!!!”

• „Śniadania bardzo dobre i w dużej ilości. Widok niesamowity, właściciel miły i przyjaźnie nastawiony podobnie jak personel.”

• „Doskonałe miejsce na wypoczynek dla pary jak i dla rodziny z dziećmi. Miejsce odosobnione, z piękna plaża i super basenem. Spokojne, możliwość uprawiania sportów wodnych. Przemiły właściciel Philipe z pochodzenia Polak. Duże i przestronne bungalowy. Doskonałe miejsce na wyciszenie jak i czynny odpoczynek. Hotel poleca szereg atrakcji sportowo-turystycznych. Nie trzeba rezerwować leżaków przy basenie, towarzystwo międzynarodowe. Ośrodek posiada 60 bungalowow, które są pochowane w palmowym lesie, tak, że może sie wydawać, że hotel jest o wiele mniejszy niz jest w rzeczywistości i nie czuć żadnego ścisku tak charakterystycznego dla resortów typu SPA. Szczerze polecam”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Nosy Be

na podstawie 419 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com