Notranjska Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Janezinovi House Ocena: 7,5

„Cisza... przyroda... małe odległości do miejsc wartych zwiedzenia.Sympatyczni gospodarze..”

• Guesthouse Požar Ocena: 8,8

„Pensjonat jest ulokowany dosłownie kilkadziesiąt metrów od Zamku Predjamskiego i w związku z tym jest to genialna miejscówka do zwiedzenia Predjamy (jako że Jaskinia Postojna jest kilka km stąd, pensjonat może służyć również jako baza do jej zwiedzenia). Obiekt jest schludny i czysty, obsługa miła i pomocna. Dania serwowane na miejscu (w tym także śniadanie) są bardzo smaczne i świeże - wszystko jest przygotowywane na miejscu (polecam fantastyczne ciasto).”

• „Śniadanie dobre, naleśniki i jajecznica zrobione pod zamówienie. Wszytsko świeże i smaczne.”

• N'Lesini Ocena: 10,0

„Bardzo przyjemne miejsce, spokój, piękne położenie, zieleń, widoki. Domowa atmosfera, pomocny i życzliwy personel. Śniadanie w cenie pokoju i możliwość zamówienia wieczornego posiłku - wszystko pyszne ! W promieniu kilku - kilkunastu km liczne atrakcje turystyczne, np.Postojna, Rakov Skocjan i wiele innych.”

• Hotel Center Ocena: 8,3

„Extra wygodne łóżka + Hotel z 1890r - niezapomniany klimat+ extra czyste pokoje i łazienki - Hotel po remoncie. Personel bardzo pomocny.”

• Guesthouse Sanabor Ocena: 10,0

„Wspaniali gospodarze.Po przyjeździe gospodyni poczęstowała nas super nalewką i spędziła z nami długi czas opowiadając o rodzinie ,tradycjach i Słowenii. Super apartamenty.Byliśmy grupą 19 osób z dziećmi .Wygodne łóżka .Bardzo dobre śniadanie ,bogate w smaki i różnorodność .Każdy znalazł coś dla siebie.Zwiedziliśmy jaskinię Postojna bardzo urokliwa- polecam.6+ dla gospodarzy. Pozdrawiamy Beata”

• Hotel Rakov Skocjan Ocena: 8,3

„Przyjemny hotel, w głuszy - z dala od siedzib ludzkich. Obszerny balkon z ładnym widokiem na las. Świetne miejsce wypadowe do spacerów po dolinie.”

• Hotel Kras Ocena: 7,1

„LOKALIZACJA JAK I SAM HOTEL TO OK.”

• „Super śniadanie.”

• „lokalizacja, stosunek jakosci do ceny”

25 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Notranjska

na podstawie 4 471 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com