Nottinghamshire Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• The Cotswold Ocena: 10,0

„Perfekcyjna obsługa hotelowa anglojęzyczna jak i polskojęzyczna. Udzielano mi wszystkich niezbędnych informacji. Dbają o czystość i porządek. W pokoju czysto i schludnie. Wymieniane ręczniki i pościel. Śniadanie w stylu angielskim bardzo smaczne. Pobyt oceniam za bardzo udany i przyjemny. Znakomita lokalizacja.”

• Grange Hotel Ocena: 10,0

„Wszystko było w porządku :-)”

• „Lokalizacja. Widok z okna. Wygodne łóżko.”

• „lokalizacja jest swietna”

• „Wygodne łóżka. Dobra lokalizacja.”

• Ebers Hotel Ocena: 3,0

„Nic.”

• „Lokalizacja w centrum - blisko do zamku, jaskiń i innych ciekawostek Nottingham. Spokój w pokoju, mimo bliskości linii tramwajowej i weekendowych zabaw w mieście. Sympatyczny personel, bez problemu można zostawić bagaż pod opieką. Prosta klimatyzacja w pokoju, co pozwoliło nam się wyspać pomimo panujących upałów.”

• „Nic”

• „Śniadanie urozmaicone - oprócz english breakfast (jajecznica z proszku, żadnych innych jajek), był m.in. serek wiejski, dobre wędliny i ser, czy ciekawy wybór owoców: krojonych i musu brzoskwiniowego. Basen godny polecenia, ale po awanturze z siłownią odechciało się mojej rodzinie i przez trzy dni pobytu byliśmy tylko raz.”

• „Obiekt skonfigurowany dla potrzeb rywalizacji i przygotowań sportowych. Znakomita funkcjonalność, łatwe przemieszczanie między parkingami , przebieralniami a nadbrzeżem do uprawiania sportów wodnych. W okolicy wszystko co można wymyślić do aktywności sportowej z wodą.”

28 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Nottinghamshire

na podstawie 10 087 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com