Nové Mlýny Reservoir Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Położenie, miejscowość.”

• Hotel Aqualand Inn Ocena: 10,0

„Bardzo ładne, wyjątkowo czyste, nowoczesne, dobrze wyposażone i przytulne pokoje; przepyszne śniadanie ; Proseco na dzień dobry ! Okolica przepiękna ; Aquapark bardzo bardzo fajny , woda gorąca . Obsługa bardzo uprzejma i pomocna ”

• „Bardzo komfortowe miejsce na odpoczynek na trasie. Miła obsługa. Możliwość uregulowania należności za pobyt kartą.”

• Penzion Pastuška Ocena: 9,6

„Cudowny relaks. Pyszne jedzenie. Winnica. Czysto i sympatycznie. Polecam”

• Hotel Pavlov Ocena: 8,3

„Śniadanie smaczne, łóżka wygodne Bardzo ładnie urządzone patio na wolnym powietrzu, profesjonalnie urządzona zieleń i otoczenie Bardzo czysto Dobre jedzenie i piwo Ciekawa oferta win”

• Vestonicka Moruse Ocena: 10,0

„Pięknie zaadaptowany i urządzony ze smakiem zabytkowy dom. Gospodarz przemiły i pomocny, lokalizacja idealna - w miejscowości można wypożyczyć rowery. W mieszkaniu zapewnione wszelkie potrzebne wyposażenia i akcesoria. Cicha i spokojna okolica. Morawy to wspaniałe miejsce, stosunkowo blisko Polski, winnice ubogacają piękne pagórkowate krajobrazy - niczym południowa Francja w tej części Europy.”

• „Położenie miejscowości. Przemiła Właścicielka obiektu. Wyrwana ze snu po północy z uśmiechem odwiozła nas na obiekt. SMS o tym , gdzie zostawić pieniądze otrzymaliśmy już w Chorwacji. Nie było z tym problemu. Wpłaciliśmy Pani na konto. Przemiłe także były Panie sprzątające .Nie było problemu z parkowaniem auta.Dziękujemy serdecznie za wyrozumiałość i życzliwość!!”

• „Lokalizacja jest wspaniała. Śniadanie bardzo smaczne. Gospodarze uśmiechnięci, pomocni i sprzedaja dobre winko. Beczka mimo, że mała bardzo wygodna i przytulna. Polecam!”

• Hotel Drnholec Ocena: 7,9

„śniadania smaczne , cisza i spokój w nocy, miejscowość bardzo mała raczej wiejki krajobraz”

• U Mateje Pasohlavky Ocena: 10,0

„Obiekt usytuowany w spokojnej okolicy. Sympatyczny gospodarz. Wszystko zgodne z umową. Polecam”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Nové Mlýny Reservoir