Novigrad Riviera Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Domki luksusowe, wszystko co potrzebne, dostępne na campingu. Basen otwarty nawet we wrześniu.”

• Apartments Mari Ocena: 9,6

„Super wyposażony apartament i kuchnia/zmywarka/, bardzo przestronny - 50m2, łóżka bardzo wygodne ale bardzo skrzypiący przy każdym ruchu. Blisko dp plaży, na plaży brak tłoku, parasole nie są potrzebne bo przy plaży jest sosnowy lasek dający wytchnienie od słońca. Polecam zabranie hamaków!! Do "miasta' trochę dłuższy spacerek >20 min, polecam lody w lodziarni po prawej, na wejściu do "centrum"są dwie. Właścicielka Vana bardzo miła i pomocna. Cicha i spokojna okolica. Parkin prze apartamentem :)”

• Apartments Macla Ocena: 9,6

„Lokalizacja blisko Istralandii”

• Apartments Nonno Ocena: 9,2

„Bardzo miła i życzliwa gospodyni. Piękny dom, ogród i cisza wokół.”

• Natasa Ocena: 7,9

„wygodne łóżka, wejście ani okna nie było od gorącej południowej strony”

• Camping Home Adriamar Ocena: 10,0

„Odległość do plaży 80 metrów, kompletne wyposażenie domku w sprzęt turystyczny jak i AGD, klimatyzacja, widok na morze ( domek nr 2), wyjątkowo przyjazny peronel ( Mr. Ivo and young man on bicycle :-) . Dwie restauracje w pobliżu domku.”

• „Świetna lokalizacja, powierzchnia domu na plus, klimatyzacja w każdym pomieszczeniu, duży garaż do dyspozycji, grill, dobrze ogrodzony ogród, duży taras i balkon.”

• Apartments Tajana Ocena: 6,7

„Apartament położony blisko plaż, sklepów i restauracji. Przeciętny, bez klimatyzacji, wyposażenie kuchni dość ubogie. W cenę nie jest wliczona pościel, może być za dodatkową opłatą o czym wiedziałem podczas rezerwacji ale uważam, że to minus. Parkowanie samochodu na wąskiej ulicy przy apartamencie. Poza tym OK.”

• „Odległość do plaży 2 minuty. Świetna baza wypadowa do Włoskiego Triest czy Wenecji. Blisko na Słowenię. Blisko do Porec i Pula. Właściciele bardzo mili i bezproblemowi. Własny ogród do dyspozycji. Polecam serdecznie.”

• „Dobra lokalizacja, ładne plaże, wygodne łóżka , smaczne posiłki, wieczorne dancingi,”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Novigrad Riviera

na podstawie 7 358 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com