Nusa Dua peninsula Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Basen był fajny ale woda w nim mogłaby być częściej oczyszczona. Hotel w pobliżu Fish Market!”

• Palm Garden Bali Ocena: 8,8

„Hotel jest bardzo kameralny, z dala od ruchliwej ulicy. Przepiękny i zielony ogród robi niesamowite wrażenie. Pomocny i miły personel, smaczne śniadania i duże pokoje to naprawdę duży plus dla hotelu. Oceniam go 8/10 super!”

• „Świetny personel Olbrzymie łóżko Prywatny basen Pyszna kawa Bardzo dobre śniadanie Wifi ”

• „Wszystko ;) Blisko plaża, bardzo smaczne jedzenie, piękny basen przy plaży. Śniadania Full wypas serio ”

• „Bardzo miło bede wspominał pobyt w Mercure Nusa Dua. Zachowane wszystkie standardy, prywatna plaża, bardzo czysto.”

• Villa Georges Ocena: 4,2

„lokalizacja jeżeli chodzi o restauracje oraz dojscie do plaży ok,łóżka wygodne,klimatyzacja ok.”

• „Ładny hotel z pięknym basenem. Śniadania w formie bufetu bardzo dobre i różnorodne, jest w czym wybierać. Miły personel. Doba hotelowa zaczynała się o 14, zjawiliśmy się ok 9 rano (z ewakuacji po trzęsieniu ziemi na Lombok) i natychmiast otrzymaliśmy pokój, w dodatku o wyższym standardzie. Wielki, piękny pokój, olbrzymie i komfortowe łóżko, przyjemne oświetlenie i wspaniała łazienka. Mieliśmy balkon z widokiem na morze. Internet działał całkiem nieźle. Aby dojść do plaży, wystarczy tylko przejść na drugą stronę ulicy. Na plaży blisko hotelu restauracyjki ze wspaniałymi owocami morza.”

• „lokalizacja, śniadania , pokój ok. plaża też”

• „Wygodne łóżko, tv, miła obsługa”

• Ashana Hotel Ocena: 3,8

„Pozwolenie na pozostawienie bagaży po wymeldowaniu na 3h”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Nusa Dua peninsula

na podstawie 13 320 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com