East Nusa Tenggara Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Beta Bajo Ocena: 7,9

„Czysta łazienka i wygodne łóżko.”

• Puri Sari Beach Hotel Ocena: 10,0

„Obsługa hotelu najlepsza na świecie!Wszyscy są niezwykle pomocni i nie ma z niczym problemu.Pomagają w rezerwacji skutera oraz zaplanowaniu okolicznych atrakcji.Jedzenie przepyszne! Urozmaicone śniadania oraz wykwintne kolacje w przystępnej cenie.Na terenie hotelu można również skorzystać z masażu.Czystość w obiekcie na bardzo wysokim poziomie.Polecam wszystkim zainteresowanym pobyt w tym hotelu,naprawdę ze smutkiem będziecie z niego wyjeżdżać.”

• Hotel Green Prundi Ocena: 10,0

„Miły i pomocny personel, transfer for free wieczorem miedzy 18-21”

• „Perfekcyjna obsługa która była bardzo serdeczna i uczynna oraz która pomogła nam ogarnąć zakup biletów lotniczych i wypożyczenie skutera”

• „Super kameralna plaża bez pływów, fajny dosyć duży i zadbany basen. Cicho i spokojnie, a jednocześnie blisko centrum flores (4km) i lotniska- tyle samo. Pokoje ładne, niestety bez balkonu.”

• Sunset Hill Hotel Ocena: 9,6

„Wspaniały widok, piękne położenie, dobra kuchnia”

• „plaża , baseny , widoki super”

• „Ładna plaża. Hotel nad samym morzem, w nocy słychać szum fal. Byliśmy jedynymi gośćmi - co można uznać za zaletę.”

• „Smaczne sniadanie i super box sniadaniowy jezeli wyjezdzasz wczesniej (nawet kawa etc) Bardzo dobra lokalizacja, mega widok na zatoke z okna i z tarasu przed bungalowem . Czysto i mega wygodne lozko. Pomocny personel i mozliwosc pozostawienia bagazu nawet na dluzej. Dobra restauracja plus bar i kawiarnia w tym samym kompleksie - mimo to zachowany kameralny klimat. Wg mnie jedna z lepszych opcji w Labuan Bajo.”

• „Wszystko było jak w ofercie. Dobre śniadania i wszystkie inne dania serwowane w restauracji. Ceny przyjazne. Plaża ładna, woda ciepła ale zanieczyszczona pływającymi śmieciami. Żeby popływać na ładnej rafie trzeba się wybrać na wycieczkę łodzią na pobliską wyspę.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie East Nusa Tenggara