Badulla District Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Yoho Grand 39 Ella Ocena: 10,0

„Znakomita lokalizacja. Idealna baza pod wycieczki trekingowe. ”

• „Bardzo czysta pościel i ręczniki. Przesympatyczni właściciele starający się wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom gości. ”

• Isuru Homestay Ocena: 7,5

„Bardzo dobre I uozmaicone sniadanie. Ella”

• Lakshmis Hotel Ella Ocena: 7,9

„Dobre śniadania. Optymalna powierzchnia pokoju. Ładny widok z balkonu. Bardzo pomocna obsługa. W razie jakichkolwiek problemów, pytań, wątpliwości polecam kontakt z Panem z recepcji. Pomoże ;-) ”

• One Love Paradise Ocena: 5,0

„Ładny widok na góry. To wszystko niestety.”

• Cloudy Hill Cottage Ocena: 10,0

„Widok z domku. Ciepła woda. Duże i smaczne śniadania. Możliwość wycieczki objazdowej że znajomym kierowcą. Wnętrze domku było czyste i stylowo urządzone. ”

• Rainbow Sky Cottage Ocena: 10,0

„urocze miejsce z fantastycznym widokiem z tarasu. trzeba mieć jednak na uwadze, że domki położone są nieco na uboczu od Elli, pieszo nalszybsze dojście prowadzi po torach ( ok 20), co jest przygodą samą w sobie :) domki są bezpośrednio przy szkole co gwarantuje codziennie pobudkę o 6.30, ale jest to część klimatu tego miejsca:) spotkaliśmy tam wyjątkowo miłych, serdecznych ludzi, poczuliśmy się jak rodzina! ”

• „Właściciel bardzo gościnny i kompetentny.Bardzo ładny widok rozpościerał sie z pokoju na okolicę.”

• The Ganz Ocena: 6,0

„blisko wejść na Little Adam's peak a to oznacza, że do centrum trzeba trochę przejść a do stacji kolejowej jeszcze dalej. droga na poranny pociąg zabrała nam około 25min, a tempo nie było ślimacze. hostel ładnie położony. spokojna okolica. Bardzo blisko do wiaduktu.”

• 88th - ELLA Ocena: 9,2

„Czysty, nowy hotel, w bocznej uliczce blisko centrum.”

15 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Badulla District

na podstawie 872 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com