Górna Bawaria Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Schiffmeister Ocena: 6,2

„Lokalizacja nad samym jeziorem ”

• „Super lokalizacja ”

• „Czystość utrzymana na wysokim poziomie. Pokoje były codziennie sprzątane i łóżka zaścielone. Dodatkowo na kołdrze był codziennie mały słodki poczęstunek. Atmosfera bardzo miła , sympatyczna i rodzinna.”

• „Nocowaliśmy czwarty rok z rzędu co jest najlepszą rekomendacją, polecamy. Przyjazny personel; sympatyczne wnętrza; pokój wygodny łóżko też; łazienka czysta, bardzo dobre, obfite i urozmaicone śniadanie, bezpłatny parking.”

• „Smacznie,wygodnie,blisko do Garmisch.”

• „Obiekt nowoczesny. Śniadanie urozmaicone. Cicha i spokojna okolica. Autem blisko do okolicznych miasteczek.”

• Landhotel Hallnberg Ocena: 8,8

„Sympatyczny hotel. Spaliśmy tam w drodze do Włoch, więc byliśmy tylko kilka godzin. Niemniej zarówno obsługa, jak i hotel zasługują na pochwałę. Dobre miejsce jeżeli planujecie wizytę w termach w Erding. Polecam”

• „Znakomita lokalizacja i cudowny widok na jezioro Bogate i pyszne śniadania Świetny i uprzejmy personel”

• „Czysto, cicho, wygodnie, dobre śniadania. Polecam.”

• Hotel Seidl Ocena: 10,0

„Doskonała lokalizacja, blisko Monachium, super miejsce na przerwę w podróży, obiekt położony w zacisznej okolicy. Dobre śniadanie. Na miejscu restauracja. Duży parking. Bardzo duży pokój, czysto. Miła i zaangażowana obsługa.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Górna Bawaria

na podstawie 118 241 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com