Górna Bawaria Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Schiffmeister Ocena: 6,2

„Lokalizacja nad samym jeziorem ”

• „Super lokalizacja ”

• „Nic”

• „Centralna lokalizacja - 2 minuty od dworca głównego w Monachium. Bardzo miły i pomocny personel. Bar w hostelu - nie trzeba nigdzie się ruszać żeby napić się czegoś lub coś przekąsić.”

• „Czystość utrzymana na wysokim poziomie. Pokoje były codziennie sprzątane i łóżka zaścielone. Dodatkowo na kołdrze był codziennie mały słodki poczęstunek. Atmosfera bardzo miła , sympatyczna i rodzinna.”

• „Nocowaliśmy czwarty rok z rzędu co jest najlepszą rekomendacją, polecamy. Przyjazny personel; sympatyczne wnętrza; pokój wygodny łóżko też; łazienka czysta, bardzo dobre, obfite i urozmaicone śniadanie, bezpłatny parking.”

• „Smacznie,wygodnie,blisko do Garmisch.”

• „Obiekt nowoczesny. Śniadanie urozmaicone. Cicha i spokojna okolica. Autem blisko do okolicznych miasteczek.”

• Landhotel Hallnberg Ocena: 8,8

„Sympatyczny hotel. Spaliśmy tam w drodze do Włoch, więc byliśmy tylko kilka godzin. Niemniej zarówno obsługa, jak i hotel zasługują na pochwałę. Dobre miejsce jeżeli planujecie wizytę w termach w Erding. Polecam”

• „Znakomita lokalizacja i cudowny widok na jezioro Bogate i pyszne śniadania Świetny i uprzejmy personel”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Górna Bawaria

na podstawie 50 616 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com