Upper Franconia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Ambiente Ocena: 10,0

„Wszystko! Lokalizacja hotelu idealna. Bardzo przyjazna obsługa. Dobre śniadanie. ”

• „Blisko trasy do Włoch”

• Hotel-Gasthof LEUPOLD Ocena: 10,0

„Miła obsługa. Życzliwy uśmiech. Cisza nocna gwarantująca wypoczynek. I najlepsze. Zamówiliśmy jajecznicę z boczkiem. Dostaliśmy pięknie udekorowane talerzyki. Tu wkłada się serce do pracy z klientem. ”

• Hotel Rheingold Ocena: 10,0

„Lokalizacja na skraju strefy pieszej i zabytków ”

• „Obsługa”

• „Śniadanie bardzo urozmaicone i smaczne . Łóżka wygodne ale niestety dla mnie i mojej żony poduszki były za twarde . Obsługa bardzo przyjazna dla podróżnego . Miejsce dobre dla parodniowego pobytu w mieście .”

• „Udany weekend wnaprawde dobrym hotelu, Odpowiedni standard, nowoczesne pokoje spalismy w budget, Mala lazienka ale przytulna i dobrze wyposazona, pokoj nowoczesny, swiezy pachnacy. Basen dosc duzy, sauna ok miejsce odpowiednie do relaksu. Obsluga SPA niezauwazalna. Mozliwosc (SPA)samodzielnego zaparzenia herbaty, woda do picia, Basen czynny od 6 do 22, reczniki i szlafrok dostepny gratis, Smaczne sniadanie, Pieknie polozony w dolinie. graniczacy z parkiem zdrojowym. Duzo tras pieszych z ruinami zamkow, kaplic czy wiez. Cudowna natura, polecam, Miejscowosc jest doskonalym punktem wypadowym do zwiedzania okolicy: Bayreuth. Ernitaz, Thurnau. Kulmbach. Seehof. Bamberg-”

• Hotel Strauss Ocena: 7,5

„Miły personel. Bardzo dobre śniadanie.”

• Hotel Grüner Baum Ocena: 9,5

„przyjemny hotel na przerwę w podróży stosunkowo blisko autostrady - około 6-7 km, warto zjechać urocze miasteczko”

• „Bardzo miła obsługa. Parking z tyłu hotelu. Płatny ale za to bardzo blisko.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Upper Franconia

na podstawie 11 262 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com