Oderbruch Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Pokoje dla palących ”

• „Rezerwacja trochę z przypadku. Po prostu stąd było najbliżej do Kostrzynia, na wiadomy festiwal. Zdecydowaliśmy się późno i wybrałem to co było najbliżej. Dojazd bez problemu, mapy googla doprowadziły pod samą bramę. Pierwsze wrażenie? Takie sobie, ale im dalej, tym lepiej. Noclegi w przyczepach kempingowych. Wprawdzie jest w środku toaleta ale lepiej korzystać z łazienki na zewnątrz. Największe zaskoczenie? Wygodne łóżka-- wbrew pozorom. Czyste łazienki jak to u Niemców. Cicha i spokojna okolica, bardzo nam odpowiadała po koncertach. Możliwość wykupu śniadania u właścicieli, ale ponieważ mieliśmy własne zapasy, nie korzystaliśmy. W przyczepach talerze sztućce, kuchenka mikrofalowa, szklanki i czajnik, całkowicie wystarczyło. Pozatym obiady i kolacje jedliśmy na terenie festiwalu. Wracaliśmy umyć się, wyspać (w ciszy) zjeść śniadanie i z powrotem do Polski. W sumie jeżeli ktoś nie ma wielkich wymagań, polecam. Duży plus za zaangażowanie właścicieli w stworzeniu miłej atmosfery. ”

• Landhof Liepe Ocena: 7,9

„Atrakcyjna adaptacja budynków z duszą na pensjonat rewelacja.”

• Hotel am Markt Ocena: 9,6

„Junior Suite was great, very comfortable beds and bathroom. Localization in the city center and tasty breakfasts make the hotel one of the best in the region.”

• „Personel był bardzo miły i pomocny. Udzielił wszelkich porad i wskazówek dotyczących okolicy. Dużym plusem jest bezpłatny parking.Śniadanie było bardzo dobre.”

• Hotel am Markt Ocena: 8,5

„Dosyć nowy obiekt na III piętrze budynku przy jednej z głównych ulic miasta. Bardzo wygodny apartament, duży i przestronny.”

• „Pokój czysty i komfortowy. Bardzo dobre śniadanie w formie bufetu. Bezpośrednio przy obiekcie duży parking i restauracja.”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Oderbruch

na podstawie 137 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com