Odesskiy Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Logicznie rozplanowanie terenu hotelu. Jedzenie godne uwagi. Cześć hotelowa „Panorama” na poziomie.”

• Hotel Grand More Ocena: 7,9

„Lokalizacja blisko plaży , basen , restauracja , miła obsługa , dobre jedzenie ”

• Bless Resort Ocena: 7,9

„Bardzo fajny hotelik z bardzo fajną restauracją i przyjemnym personelem. ok. 500 metrów od morza ( trzeba iść naokoło) ,ale i tak główną atrakcją był basen i bardzo wygodne miejsca do leniuchowania . Personel bardzo dba o wygodę gości - polecamy naprawdę dobre drinki przygotowywane w barze restauracji . Ok. 300m. od hotelu jest główny deptak wzdłuż morza i miejscowości ( wszelkie możliwe atrakcje i rodzaje restauracji ). Na plaży dostęp do parasoli , leżaków i wielu atrakcji wodnych , ale w normalnych cenach. Słabe : klimatyzacja, która zaczęła chłodzić po kilku godzinach i nigdy na full. zaniki napięcia w ciagu dnia głośna muzyka przy basenie - ale przyzwyczailiśmy się. trochę słabe śniadania ( były w cenie ),ale rekompensowały to naprawdę dobre dania obiadowe do zamówienia.”

• Villa RK DeLuxe Ocena: 7,5

„Położenie - na samej plaży , ale mówiono nam , że ktoś usiłuje zbudować coś między hotelem a morzem. Bardzo fajne, nowe i czyste pokoje. Parking na terenie. Widok z tarasu na morze.”

• Prichal 80 Hotel Ocena: 10,0

„Czysty ośrodek z basenami i restauracją. Domek dokładnie taki jak na zdjęciach. Całkowicie spełnił nasze oczekiwania. Animacje dla dzieci dwukrotnie w ciągu dnia. Bardzo spokojnie i klimatycznie.”

• „Blisko plaży,stołówka na terenie ośrodka z dobrym jedzeniem i z normalnymi cenami.Czystość na terenie ośrodka,miła obsługa,atmosfera typowo rodzinna.Ośrodek nie dla osób lubiących życie nocne.Dobry dla rodzin z dziećmi,bezpiecznie,cisza,spokój.Blisko market z dobrymi cenami i przystanek kolejowy.Po przejściu przez mostek jesteśmy na głównej ulicy gdzie życie rozpoczyna się wieczorem,bardzo blisko.Na terenie całodobowa ochrona,nic nie miało prawa zginąć,auto stało 8 dni otwarte.Nam się podobało i pewnie jeszcze tu wrócimy polecamy.Domki i pokoje w różnych cenach,jak kogo stać.”

• „Śniadania były smaczne, obsługa się starała i cały czas donosiła brakujące części. Personel dbał o czystość. Hotel ładny, zadbany, czysty. Personel bardzo pomocny, odpowiadał na każde pytanie.”

• Solnechnaya Ocena: 7,9

„Miła obsługa. Bardzo pomocne i życzliwe były panie sprzątające. Świetna lokalizacja względem plaży. Na plus zasługuje sprawna, wydajna klimatyzacja. Bezpiecznie.”

• Villa Oliva Ocena: 9,2

„Hotel bezpośrednio przy plaży, widok z balkonu na morze.”

• „Mieliśmy pokój z tarasem i widokiem na morze . Szampan na powitanie. Blisko plaża i centrum miasteczka. Parking na miejscu, a w obiekcie mała restauracja. Pokoje codziennie sprzątane , a klimatyzacja bardzo wydajna. Pobyt udany , polecam.”

15 Najlepszych Hoteli w regionie Odesskiy Region