Region Odessy Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• TsaTsa Ocena: 10,0

„Bardzo przyjemne i klimatyczne miejsce, personel miły i pomocny. W hostelu jest bardzo czysto i świeżo, kuchnia z wyposażeniem do dyspozycji. Położenie hostelu idealne: transport na lotnisko marszrutką 117, dojazd do delfinarium i plaż marszrutką 203 - przystanek przy hostelu. Najważniejsze atrakcje Odessy w zasięgu krótkiego spaceru: 600 - 1000 m. Obok dwa sklepy 24/7. Polecam !”

• „Super położenie w zaułku przy głównej ulicy miasta, atrakcyjna cena, można zostawić bagaż po wymeldowaniu, miła i pomocna obsługa, dla ludzi, którzy nie oczekują lususu, a raczej spędzają cały dzień na zwiedzaniu i potrzebne im miejsce do odpoczynku w strategicznej lokalizacji to dobra opcja”

• Tsentralnaya Hotel Ocena: 9,6

„śniadanie bez rewelacji ale można się najeść, nie było problemu z wydrukowaniem kart pokładowych”

• Frapolli Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo miły, pomocny personel. Hotel świetnie położony, wszędzie blisko.Wybiorę go raz jeszcze , jeżeli pojadę do Odessy.”

• „Mieliśmy pokój z tarasem i widokiem na morze . Szampan na powitanie. Blisko plaża i centrum miasteczka. Parking na miejscu, a w obiekcie mała restauracja. Pokoje codziennie sprzątane , a klimatyzacja bardzo wydajna. Pobyt udany , polecam.”

• Hotel Palma Ocena: 7,9

„Bardzo miła obsługa fajne miejsce piękny widok na może”

• Royal Street Hotel Ocena: 9,6

„Hotel w samym centrum miasta. Pachnący czystością, uprzejma obsługa, po raz pierwszy zaniesiono moją walizkę do pokoju. Brak restauracji nie jest wadą, w promieniu 100 metrów jest ich kilkanaście. Szybkie Wi-Fi. Znakomity kontakt mejlowy z recepcją. Codziennie sprzątanie pokoju i nowe ręczniki. Wysyłają auto po swoich gości na lotnisko. Polecam i sam będę korzystać w przyszłości.”

• Sinfonia del Mare Ocena: 9,6

„Pokój urządzony w dobrym guście, jasny, przestrzenny z wygodnym łóżkiem, wyposażony w nowoczesny sprzęt RTV. Łatwy dostęp do nowocześnie zaaranżowanej kuchni. Obiekt bardzo czysty i zadbany. Świetnie wkomponowany w secesyjną, odrestaurowana kamienicę. Ma klimat minionej epoki i trzyma klasę. Panie na recepcji przemiłe i bardzo uczynne. Doskonała lokalizacja przy jednej z głównych ulic Odessy i bliskość miejskiego starego parku to dodatkowy atut.”

• 3d Hostel Ocena: 8,8

„Lokalizacja w ścisłym centrum, niska cena, wi-fi, zamykane szafki w pokoju, przestronna kuchnia (mikrofalówka, lodówka, czajnik elektryczny, kuchenka) , kotary na dolnych łóżkach ułatwiające oddzielenie się od wspólnej przestrzeni. Duża łazienka - kilka pryszniców, toalet, umywalek; pranie dodatkowo płatne.”

• Rodina Hotel Ocena: 9,2

„Podejście personelu. Prawo wyboru pokoju.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Region Odessy