Region Odessy Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• The Hostel on Gogolya Ocena: 10,0

„Mila obsluga Czysto, duży ładny pokój. Dobre wyposażenia. Generalnie znajduje się wszystko co mogłoby być potrzebne od czajnika po deskę do prasowania. ”

• Hotel Grand More Ocena: 7,9

„Lokalizacja blisko plaży , basen , restauracja , miła obsługa , dobre jedzenie ”

• „Miły personel, w pokoju szlafroki, kapcie, kosmetyki. Hotel bardzo ładnie urządzony. Czysto i miło. Przy wejściu do hotelu niewielki supermarket. Z hotelu spacerkiem idzie się 15 minut do centrum, gdzie jest mnóstwo restauracji i kawiarni.”

• Comfort 24 Ocena: 5,4

„Jedyne plusy to dobrze działające wifi, sympatyczna obsługa oraz niska cena, jednak nie jest to opłacalna oszczędność..”

• Tsentralnaya Hotel Ocena: 9,6

„śniadanie bez rewelacji ale można się najeść, nie było problemu z wydrukowaniem kart pokładowych”

• Frapolli Hotel Ocena: 9,2

„Bardzo miły, pomocny personel. Hotel świetnie położony, wszędzie blisko.Wybiorę go raz jeszcze , jeżeli pojadę do Odessy.”

• „Mieliśmy pokój z tarasem i widokiem na morze . Szampan na powitanie. Blisko plaża i centrum miasteczka. Parking na miejscu, a w obiekcie mała restauracja. Pokoje codziennie sprzątane , a klimatyzacja bardzo wydajna. Pobyt udany , polecam.”

• Hotel Palma Ocena: 7,9

„Bardzo miła obsługa fajne miejsce piękny widok na może”

• Royal Street Hotel Ocena: 9,6

„Hotel w samym centrum miasta. Pachnący czystością, uprzejma obsługa, po raz pierwszy zaniesiono moją walizkę do pokoju. Brak restauracji nie jest wadą, w promieniu 100 metrów jest ich kilkanaście. Szybkie Wi-Fi. Znakomity kontakt mejlowy z recepcją. Codziennie sprzątanie pokoju i nowe ręczniki. Wysyłają auto po swoich gości na lotnisko. Polecam i sam będę korzystać w przyszłości.”

• 3d Hostel Ocena: 8,8

„Lokalizacja w ścisłym centrum, niska cena, wi-fi, zamykane szafki w pokoju, przestronna kuchnia (mikrofalówka, lodówka, czajnik elektryczny, kuchenka) , kotary na dolnych łóżkach ułatwiające oddzielenie się od wspólnej przestrzeni. Duża łazienka - kilka pryszniców, toalet, umywalek; pranie dodatkowo płatne.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Region Odessy

na podstawie 10 223 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com