Oeste Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Carlos House Ocena: 9,2

„Bardzo dobra lokalizacja, bez widoku na morze ale wyjątkowo blisko miejsca widokowego. W pobliżu naprawdę dobre restauracje. Rodzinna atmosfera. Polecam za tę cenę ”

• Hotel Mare Ocena: 8,3

„Perfekcyjna lokalizacja”

• Santa Beach House Ocena: 10,0

„Wszystko dobrze ”

• Hotel Neptuno Ocena: 9,6

„W hotelu spędziliśmy tylko jedną noc, bo miał być przerwą w dłuższej podróży. Bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Miła pani z recepcji nie mówiła za bardzo po angielsku, ale od razu zorganizowała osobę, która wszystko nam wytłumaczyła. Obiekt oferuje bilard, basen, rowery i inne udogodnienia, które nie są dodatkowo płatne. Urozmaicone i smaczne śniadanie. Parking bezpłatny, dostaliśmy pilota do głównej bramy, która jest zamykana na noc. Hotel i sam pokój bardzo ładnie i przytulnie urządzony oraz czysty.”

• Hotel Golf Mar Ocena: 7,9

„śniadania kontynentalne, smaczne ale monotonne. Całkowity brak warzyw. Dobra kawa.”

• „Lokalizacja, ładna okolica, blisko plaży, wystrój hostelu i pokoju, super śniadanie, przemiły personel”

• „Bardzo przyjazny personel, miła atmosfera, dużo młodych ludzi nastawionych na surfing, dużo miejsca na bagaże, cicha okolica, ok 500m na plażę supertubos.”

• „Super obsługa, czysto, nowy obiekt.”

• Casa De Praia Ocena: 9,2

„Bardzo mili gospodarze, domek w cichej okolicy, wyposarzony we wszystkie niezbedne rzeczy. Bez problem mozna zaparkowac przy ulicy, w odleglosci 15 minut sklepy.”

• Green House Ocena: 9,6

„Bardzo przyjemny klimat. Urządzone z pomysłem. Śniadanie smaczne, A w pokojach czysto :) polecamy”

28 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Oeste

na podstawie 14 278 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com