Oldenburger Muensterland Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Stratmanns Hotel Ocena: 10,0

„Śniadanie i miła pani z recepcji - Polka ! ”

• Saterländer Hof Ocena: 7,9

„czysto, parking, spore pokoje”

• Hotel Wiesengrund Ocena: 9,6

„Bardzo wygodne łóżka”

• Pension Friesoythe Ocena: 10,0

„Wszystko super:) czysto i elegancko:) bardzo wygodnie. Bardzo fajny klimat napewno z żoną wrócimy:)”

• „Sam hotel jest świetnie zbudowany, pokoje są czyste i dość duże, ale przede wszystkim wygodne. Łazienka jest idealna, wykonana z najwyższej jakości materiału, aż chce się kąpać ! Śniadania są tylko ok”

• „Wszystko ok. podczas podróży służbowej .Dobre śniadanie.”

• „Obudził nas wspanialy ptasi koncert ! Bardzo dobre śniadanie . Hotel czysty .Parking wygodny. Polecam ten hotel.”

• „Śniadanie było ok, zabrakło tylko ciepłych dań, takich jak na przykład jajecznica ( była, lecz zimna i niesmaczna), jajko sadzone lub gotowane, kiełbaski z wody, może naleśniki. Ale generalnie wszystkie pozostałe produkty były świeże i smaczne. Łózko było bardzo wygodne, poduszki niekoniecznie. Położenie łóżka od ściany do ściany w tak zwanej wnęce nie jest najlepszym pomysłem dla osób wysokich. A taką osobą jestem. Pokój był bardzo malutki, na 1 noc wystarczający, ale gdybym miała zastać kilka dni, to zdecydowanie za mały. W łazience światło nad lustrem słabe, w dodatku jest niewygodne dojście do lustra ze względu na umywalkę. Restauracja bardzo przyjemna, taras, smaczne jedzenie, ładne naczynia i sztućce, miły personel. Tylko problem z językiem angielskim, nie bardzo dało się dogadać.”

• „Dobra obsługa, przyjemny wystrój”

• „Super!”

15 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Oldenburger Muensterland

na podstawie 432 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com