Kraj ołomuniecki Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wyjątkowa lokalizacja”

• „Zjawiskowe miejsce, totalnie oderwane od codziennego zgiełku i wyścigu szczurów. Malowniczo położony wśrod gór i pagórków, spokój, cisza, polecam każdemu kto chce odpocząć od codziennego miejskiego wyścigu szczurów”

• Hotel Na Trojce Ocena: 7,5

„Super obsługa, piękne położenie. fajne śniadania, wygody takie są jakie może oferować ten typ hotelu. Toalety i łazienki na korytarzach za to całkowita wolność. Dla niektórych pewnie zbyt spartańsko. Dla mnie OK. Dobra cena.”

• Hanacky Dvur Ocena: 10,0

„OK”

• „Piękny bardzo dobrze wyposażony domek w urokliwym miejscu. Doskonałe miejsce na Rodzinne eskapady. Właścicielka to wspaniała kobieta, pomocna i zawsze uśmiechnięta. Gorąco polecam.”

• „Dobra lokalizacja, fajna restauracja hotelowa ale wieczorem za płatne dania.”

• Hotel Senimo Ocena: 7,1

„lozka oddzielne , sniadanie wystarczajace”

• Hotel Andromeda Ocena: 3,3

„Kompletnie nic - porażka”

• „Śniadania dobre, choć mało urozmaicone, pokój bardzo przyjemny. Strefa spa spełniła nasze oczekiwania, na pewno tam wrócimy. Łóżka bardzo wygodne. Hotel warty polecenia.”

• Hotel Conti Ocena: 9,6

„Śniadanie bardzo dobre i obfite. Bardzo uprzejma i kompetentna obsługa w recepcji.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Kraj ołomuniecki

na podstawie 10 644 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com