Opatija Riviera Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Miejsce 👌”

• „Usytuowanie hotelu,fantastyczne widoki z balkonu.Bardzo dobre i obfite jedzenia.Mila i fachowa obsługa.”

• „Widok z okna fantastyczny , basen rewelacyjny, lody na basenie bajecznie dobre, ,śniadania przepyszne, wybór ogromny świetnie gra i śpiewa artysta w hotelowej restauracji”

• „komfortowe warunki, idealne miejsce dla 4 osób. wszystko działające, zmywarka, suszarka itp. spokojna okolica ale blisko plaży. parking pod budynkiem. Dwie łazienki.”

• Remisens Hotel Marina Ocena: 10,0

„Hotel prawie przy samej plaży w bardzo atrakcyjnej miejscowości nadmorskiej. Pokoje dość duże (w moim przypadku z balkonem i widokiem na morze). Śniadanie i obiado-kolacja bardzo smaczne, bardzo duży wybór różnych dań głównie kuchni śródziemnomorskiej.”

• „Super lokalizacja w Opatiji.Bardzo dobre śniadania.Wspaniała obsługa.Miałem nieprzyjemny incydent związany z rezerwacją stolika na kolację Ale obsługa hotelowa zachowała się mega profesjonalnie aby to zrekompensować.Bravo .Napewno tam wrócimy😀👍”

• „Bardzo dobre polozenie hotelu,smaczne kolacje,wino i piwo do posilku”

• „Rewelacyjny widok z balkonu na morze, bardzo dobra lokalizacja hotelu, smaczne śniadania.”

• „Widok z pokoju cudowny, promenada przy Hotelu przepiękna, okolica cicha spokojna ale może dlatego, że byliśmy po sezonie. Super miejsce na wyjazd z rodziną. Jedzenie było ok, na plus było jeszcze, że do kolacji był alkohol w postaci piwa oraz dwóch rodzajów win do wyboru.”

• „z zewnątrz budynek wygląda odpychająco, w środku zaskakuje jednak bardzo ładne spa (basen z wodą morską), ładny wystrój, świetny basen odkryty - zdecydowanie polecam”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Opatija Riviera

na podstawie 4 469 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com