Oregon Coast Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Motel 101 Ocena: 8,3

„Czyste fajne miejsce”

• Fir Grove Motel Ocena: 6,2

„Bardzo miła pani prowadzącą model, niezłe śniadania.”

• „To, że był dach i nie padało na głowę.”

• Ecola Creek Lodge Ocena: 8,3

„Super miejsce. Cicho spokojnie blisko do plaży”

• „Widok na ocean i plaże za 1 milion dolarów, :) Luksusowo wyposażony pokój. Kominek gazowy - rewelacja. Bardzo wygodne łóżko.”

• „Bardzo miła właścicielka która spełniała nasze wszystkie życzenia. Hotel bez sąsiadów, Piekna plaża z bezpośrednim dostępem z hotelu. Cudowne zachody słońca, W pokoju fajny elektryczny kominek jako ogrzewanie. Klimatyzacja była w tym czasie zupełnie zbędna.”

• The Wayside Inn Ocena: 10,0

„Pensjonat można określić krótko i zwięźle "Nadmorska perfekcja". Położenie idealne- od plaży dzieli nas tylko parking. Od samego przyjazdu i kontaktu z personelem nasz pobyt był bajeczny. Pokoje bardzo mile mnie zaskoczyły. Były naprawdę w świetnym stanie. Wyposażone we wszystko co jest potrzebne podczas nadmorskiego pobytu. Łóżka były olbrzymie, bardzo wygodne. Łazienka może i mała ale wystarczająca. Dodatkowe elementy to piękny prawdziwy kominek gazowy, aneks kuchenny wraz z lodówką i ekspresem do kawy. Regał "rozrywkowy" z telewizorem, dvd oraz dużą ilością kanałów (+ darmowe filmy można pożyczyć na recepcji na płytach jak komuś brakuje rozrywki). Na terenie obiektu znajduje się mały basen oraz wspaniałe jacuzzi, które po dziesiątkach kilometrów pokonanych podczas zwiedzania okolicy może się okazać zbawienne. Tuż obok świetnie zaopatrzony sklep spożywczy (więc śniadania można przygotować we własnym zakresie w pokoju). Okolica bajeczna dla filmowych maniaków na plaży kilkaset metrów od pensjonatu kręcono film The Goonies (oraz w pobliskiej Astorii, którą koniecznie trzeba odwiedzić).”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Oregon Coast

na podstawie 5 667 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com