Oregon Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto, spokojne miejsce na odpoczynek. ”

• „Wszystko”

• „To, że był dach i nie padało na głowę.”

• „Bardzo miła obsługa, przy zameldowaniu kawa, herbata, popcorn, ciasteczka, pokoje czyste, nowocześnie urządzone ”

• „Sama lokalizacja umiarkowana. W tej okolicy ta miejscówka wyróżnia się na plus - teren dość przemysłowy/bez klimatu, ale autem łatwo i szybko dojechać stąd można do Downtown Portland. Pokoje czyste i przestronne. W hotelu zatrzymuje się sporo truckerów ale nie było to dla nas w żaden sposób uciążliwe.”

• „Szału nie ma. Hotel nieco na uboczu -- około 10 minut do centrum, blisko linia kolejowa. Polecam Rodeos Pizza w centrum -- są zacni !!”

• „Lokalizacja w podróży tranzytowej na jedną noc.”

• „Widok na ocean i plaże za 1 milion dolarów, :) Luksusowo wyposażony pokój. Kominek gazowy - rewelacja. Bardzo wygodne łóżko.”

• „Bardzo miła właścicielka która spełniała nasze wszystkie życzenia. Hotel bez sąsiadów, Piekna plaża z bezpośrednim dostępem z hotelu. Cudowne zachody słońca, W pokoju fajny elektryczny kominek jako ogrzewanie. Klimatyzacja była w tym czasie zupełnie zbędna.”

• „Dobry hotel, byliśmy tam jedną noc przejazdemale żadnych uwag nie mieliśmy. Pokój zgodny z opisem i zdjęciami.”

24 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Oregon

na podstawie 5 649 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com