Obszar metropolitalny Orlando Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Dobra lokalizacja. ”

• „W pobliżu dużo gify shop. Blisko do parków rozrywki. ”

• „Bardzo dobre miejsce wypadowe do parków. Przyjemny basen, pralnia czy też fitness.”

• „Wszystko było ok, niczego nie brakowało, pokój ogromny, mikrofala, żelazko, czajnik, deska do prasowania itd., a przedewszystkim nie było problemu z przechowaniem bagażu i tym, że mogą Cię check-in-ować trochę wcześniej.”

• „Czysty pachnący pokój mikrofalówka i ekspres do kawy.”

• „W pobliżu sporo sklepów, w sam raz na nocleg przed wylotem lub po zwiedzaniu parków.”

• „Położenie hotelu jest w rozrywkowej dzielnicy z mnóstwem atrakcji w okolicy tj. 10-15 min piechotą. W okolicy jest też bardzo dużo restauracji gdzie można smacznie zjeść.”

• „Bardzo ograniczony wybór produktów na śniadanie, brak wyrobów mięsnych czy serów. Śniadanie można spożyć jedynie na plastikowych! talerzykach jednorazowych. Brak herbaty, jedyne kawa. Jednorazowe kubki. Brudne stoliki.”

• „Hotel spełnił moje oczekiwania. Lokalizacja dobra - ja byłam przejazdem. Hotel cenowo ok - ja akurat załapałam się na obniżkę ceny:) Pokoje czyste, śniadania duże, basen mały ale jest:)”

• „Super miła i pomocna obsługa. Czyste pokoje z wygodnymi łóżkami. Niezłe śniadanie jak na amerykańskie warunki.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Obszar metropolitalny Orlando