Góry Orlickie Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Praha Ocena: 10,0

„Brak.”

• Hotel Lesanka Ocena: 10,0

„Pokój bardzo czysty i wygodny. Śniadania, obiad przepyszne. Polecam kto chce odpocząć i zrelaksować się”

• Hotel Filipinum Ocena: 9,6

„Bardzo sympatyczna i uprzejma obsługa. Fajny klimatyczny hotel dla motocyklistów. ”

• „Obsluga, cisza, spokoj, lokalizacje dogodna do wypraw w ciekawe miejsca.”

• „Pojechaliśmy tam na długi weekend majowy. Jak dojechaliśmy okazało się, że chałupa jest ogromna. Byliśmy tam w 3 rodziny (13 osób) a i tak dwie sypialnie stały puste, ogromna kuchnia z pełnym wyposażeniem, zmywarka ( kostki na wyposażeniu). Ogromny zadbany teren zielony gdzie można ze spokojem pograć w rakietki bądź w piłkę z dzieciakami. Super zadaszone miejsce na ognisko bądź grilla. W chacie było dość chłodno, ale ze względu na super pogodę nie było to problemem. Co do mebli typowy czeski standard w tym przedziale cenowym ( niby wszystko jest ale lata świetności ma za sobą). Przywitało nas domowe ciasto :)”

• „Wspaniała domowa atmosfera stworzona przez bardzo miłą właścicielkę , która również świetnie gotuje. Ceny bardzo przystępne. Pokoje urządzone prosto ale schludnie. Przed samym pensjonatem rozejście na szlaki turystyczne. Płatność tylko w czeskich koronach ! Dużo udogodnień dla dzieci.”

• Alfa Resort Ocena: 9,6

„smaczne sniadania, piękna lokalizacja, w domku czysto, super basen :)”

• Hotel Alba Ocena: 7,5

„Bardzo miły personel”

• Hotel Orličan Ocena: 10,0

„Wszystko!:) Śliczny kameralnym hotel, czyściutki, przytulny. Pokój przestronny, łazienka lśniąca, miło i pachnąco. Restauracja duża, pojemna, jedzenie pyszne, pięknie podane (utopenec!) i ceny przyzwoite. Obsługa bardzo sympatyczna i uprzejma, a Pani która nas meldowała cała w uśmiechach:)”

• „Pobyt w pełni udany. Zastane warunki zgodne z opisem w ofercie. Cena adekwatna do zaoferowanych warunków.Żadnych ukrytych opłat.Miły i sympatyczny personel obiektu.Dobry sygnał Wifi.”

25 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Góry Orlickie

na podstawie 1 245 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com