2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Osječko-baranjska županija - hodnotenia hotelov
Osječko-baranjska županija Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Podrumi Kolar "Suza Baranje" Priemerné hodnotenie: 10

„Ubytovanie čisté pohodlné,vynikajúce raňajky“

• Sobe Kod Baje - Baranjska Kuća Priemerné hodnotenie: 10

„Milý personál,chutné raňajky,večera nebola v cene,ale spravili nám studenú misu“

• Travego Osijek Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko bolo super. Pokazila sa klima v apartmane, kt.sme mali povodne rezervovany majitel nam dal ako nahradu 2 samostatne izby. Velmi mily, ustretovy. Krasne izby, parkovanie na strazenom parkovisku kamerovym systemom, co sme ocenili kvoli motorkam. Ranajky boli v cene a podavali sa v nedalekom 4* hoteli. Vyborne. Dakujeme.“

• Hotel Central Priemerné hodnotenie: 7

„Lokalita výborná. Parkovisko pre motocykel uzavreté. Izba veľká.Ranajky dobré.“

• Old Village House Priemerné hodnotenie: 10

„krásny novo zariadený dom na kludnom mieste, vybavenie perfektné, vínna pivnica, terasa s grilom, veľký trávnik, parkovanie priamo pri dome.domáca velmi ústretová, najlepšie ubytovanie za poslednú dobu, ktoré som navštívil. mimo hlavnej trasy,ale oplatí sa zájst 15km. nedaleko kúpalisko. môžem len odporúčať, rád sa sem vrátim.“

• Hotel Lug Priemerné hodnotenie: 9

„Pohodlná posteľ. Čistota. Možnosť ubytovania so psami. Posedenie vonku. Výborné raňajky. Milý a ochotný personál.“

• Hotel Lug Priemerné hodnotenie: 10

„Úžasný personál. Krásne prostredie. Čisté izby. Výdatne raňajky“

• Hotel Zelenkrov Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky boli v poriadku, klasika. Lokalyta vyborna. parkovanie pred hotelom nam vyhovovalo keďže som invalid. Vyhradene miesto pre invalidov.“

15 Najlepších hotelov v regióne Osječko-baranjska županija