Östergötland Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Quality Hotel The Box Ocena: 10,0

„Wyśmienite śniadanie ”

• „Śniadanie”

• „Sprawna i miła obsługa. Personel mówi w języku angielskim. Świetna lokalizacja ”

• Hotell Nordic Ocena: 10,0

„Wygodny pokój, bardzo wygodna, duża łazienka, bardzo czysto. Przy recepcji barek 24h. Smaczne śniadanie, dość duży wybór.”

• Sjögestad Motell Ocena: 10,0

„Pokoj byl super-bardzo nam sie podobalo.Lozka bardzo wygodne.Super rozwiazanie z parkingiem-kazdy mial miejsce parkingowe pod drzwiami wejsciowymi. Bede napewno polecac tym bardziej ze cena bardzo przystepna.”

• „Przepiękne miejsce, spokój i cisza. Bardzo miła obsługa, która pomoże rozwiązać każdy problem. Nie było problemu z naszym późnym przyjazdem, około 21:00. Panie pomogły nam w wykupieniu licencji na wędkowanie oraz wypożyczyły łódkę (dodatkowa opłata) W ostatni dzień dojeżdżał do nas pies, co również nie stanowiło żadnego problemu (dodatkowa opłata). Jeśli tylko ktoś lubi miejsca blisko natury to bardzo polecam. To nasz pierwszy wyjazd do Szwecji i jesteśmy zachwyceni. Nie trzeba się bać dojazdu, bo drogi idealne. Z każdym można się dogadać po angielsku.”

• „W hotelu zatrzymałam się na jedna noc wraz z rodziną, przy okazji wizyty w zoo w Kolmarden. Dostaliśmy przytulne, czyste pokoje z dużymi oknami z przepięknym widokiem na zatokę. Dobre śniadanie, przyjazny personel i co najważniejsze dobra jakość wifi ;-). Polecam.”

• Nya Södra Hotellet Ocena: 10,0

„Śniadanie bardzo smaczne. Bardzo miła obsługa. Czysto i spokojnie. Wszędzie blisko”

• Kopparhyttan1 Ocena: 10,0

„Bardzo ładny stary dom, wygodne łóżka i mili właściciele. Serdecznie polecam!”

• „Sympatyczna lokalizacja. Camping położony na zatoką Morza Bałtyckiego, kilka kilometrów od zoo. Mimo campingu, było kameralnie. Można podjechać samochodem pod sam domek, więc nie trzeba było nosić bagaży. Wyposażenie domku wystarczające do przygotowania posiłków. Wybraliśmy domek z łazienką, więc nie trzeba było korzystać ze zbiorowych łazienek. Przy recepcji sklepik z najpotrzebniejszymi rzeczami. Obsługa bardzo sympatyczna, anglojęzyczna.”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Östergötland

na podstawie 3 061 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com