Otago Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „W kuchni dostępne są oprócz kawy i herbaty, różne przyprawy. Poza tym, to kameralny hostel z przytulną atmosferą. Prawie jak w domu 😁”

• Oaks Club Resort Ocena: 2,9

„Widok ”

• „Wszystko”

• „To był najlepszy nasz pobyt i najlepsze miejsce jakie do tej pory w Nowej Zelandii bo mieszkaliśmy Polecam serdecznie każdemu kto ceni Komfort czystość uprzejmość i spokój przede wszystkim No i oczywiście cena. ”

• Base Queenstown Ocena: 4,2

„only the location is a plus tylko lokalizacja jest plusem”

• Otago Peninsula Motel Ocena: 10,0

„Łóżka wygodne jak rzadko, łazienka super, wyposażenie kuchni bardzo dobre. Widok z okna wspaniały, a reatauracja i pub blisko. Polecam!”

• Base Queenstown Ocena: 4,2

„jedynie lokalizacja/just location was good”

• „Do obiektu nie można wejść drzwiami z zewnątrz, tylko personel może Cię wpuścić. Personel nie otwierał długo drzwi pomimo dzwonków. Jest problem z parkowaniem.”

• Lake Hawea Hostel Ocena: 9,2

„najpiękniej położony hostel w jakim do tej pory byłam, miejsce cudowne, życzliwi ludzie, piękne góry i krystalicznie czyste jezioro”

• Bumbles Backpackers Ocena: 7,1

„Stosunek jakości do ceny był w miarę ok, dobra lokalizacja (do centrum miasta pieszo kilka minut). Dość spora kuchnia. Pokoje dosyć ciasne, ale zgodne z opisem. Bardzo czyste łazienki! Ogólnie polecam. Komunikacja mailowa również bardzo sprawna.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Otago