Ounasvaara Ski Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Cudny domek kampingowy, cały w drewnie, bardzo czysty. Świetnie wyposażony aneks kuchenny z mikrofalą, lodówką i płytą indykcyjną. Własna sauna w łazience z bardzo czytelną obrazkową instrukcją. Świetne i obfite śniadanie, dobra kawa, niewiele owoców, ale to normalne w Skandynawii. Pokój dwuosobowy na antresoli. Bardzo czysto, uprzejma i sympatyczna obsługa. ”

• Arctic City Hotel Ocena: 10,0

„Wygodne łóżko. Cichy pokój ”

• „Wszystko super. Przestronny pokój, wygodne łóżko, duża łazienka, sauna. Lokalizacja w samym centrum. Cisza, spokój , urozmaicony wybór na śniadaniu. Taki standard w takiej cenie... nic tylko bukować :-)”

• „Rewelacyjne domki z sauną.Warto trochę dopłacić za większy domek.Cisza,spokój i czystość- doskonałe miejsce do wypoczynku.Bardzo smaczne śniadania.Tuż obok rzeka a z drugiej strony skocznie narciarskie,do tego ścieżki rowerowe do centrum i do Wioski Świętego Mikołaja.Pełen relaks.Polecam”

• Hotel Aakenus Ocena: 6,2

„Miła obsługa, blisko do centrum”

• Arctic Light Hotel Ocena: 5,8

„Obsługa niby miła ale w niczym nie pomocna. Mandat za zatrzymanie przed hotelem 50€!!!? Uwaga ten hotel to tzw pułapka turystyczna. Nie polecam. Może inny śle ja już di Rovaniemi nie pojadę 😪”

• Motelli Rovaniemi Ocena: 10,0

„Sympatyczna i pomocna Pani z recepcji :D”

• „wszystko”

• Hostel Tikka Ocena: 10,0

„Bardzo dobrze wspominamy pobyt w Hostel Tikka. Bezproblemowy sposób zameldowania poprzez wpisanie kodu otrzymanego przez SMS. Kuchnia dobrze wyposażona, wygodne łóżka, bardzo czysto. Polecam ☺️”

• Scandic Pohjanhovi Ocena: 8,3

„Wystrój hotelu oraz widok z restauracji. Komfortowy hotel z ciekawą historią.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Ounasvaara Ski